Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/128)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽÁKYNĚ 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 44 | Turnajů: 128

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.6.2018 20 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 10 11 C
15.6.2018 20 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 28 17 C
15.6.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Mládež 5 14 C
5.6.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 17 17 C
1.6.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 20 C
1.6.2018 Open Stč jednotlivci   Kobra 6 10 C
30.5.2018 7 Dívčí válka Dvořáček Jan 25 Velký Třebešov U Vagonu 7 12 C
29.5.2018 Túrka - 2 V klub - základní   Club 2V Vyškov 14 29 C
27.5.2018 Open StČ mládež   Bar Kobra 6 6 C
27.5.2018 Open StČ mládež   Bar Kobra 7 8 C
26.5.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 6 13 C
19.5.2018 Jackpot Cup ženy finále Minařík Jiří Proboštov, Sokolovna 65 11 C
18.5.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 14 18 C
18.5.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Mládež 5 12 C
16.5.2018 6 Dívčí válka Dvořáček Jan 25 Velký Třebešov U Vagonu 7 11 C
15.5.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 20 18 C
12.5.2018 3 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 12 13 B
12.5.2018 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 11 13 C
12.5.2018 Open Ústeckého kraje   KD, Dobroměřice 24 18 C
10.5.2018 23 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 18 16 C
8.5.2018 Open Uhříček Břetislav Praha - kvalifikace mládeže 35 15 C
8.5.2018 RGP žákyně   Klub Ajeto 10 2 A
4.5.2018 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Damníkov 5 6 C
4.5.2018 MO Pardubický kraj - jednotl. Fotr Pavel Damníkov 12 18 C
2.5.2018 5 Dívčí válka Jarkovský Robert 25 Velký Třebešov U Vagonu 8 11 C
28.4.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 5 15 C
28.4.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 16 30 C
27.4.2018 16 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 24 15 C
21.4.2018 MO Plzeňského kraje - jednotlivci   Domažlice,Tunel 24 17 C
20.4.2018 15 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 9 11 C
20.4.2018 15 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 25 19 C
20.4.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Mládež 7 12 C
17.4.2018 10 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav Hospoda Modrý Jelen Vidnava 23 24 C
14.4.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Macháček Josef Sobotní Kozlovka 17 18 C
14.4.2018 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Luková 7 6 C
14.4.2018 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Luková HS 7 6 C
14.4.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 17 30 C
14.4.2018 Open oblasti MSK - ženy   Max Ostrava 9 11 C
13.4.2018 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 18 20 C
12.4.2018 19 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 27 20 C
10.4.2018 9 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav Hospoda Modrý Jelen Vidnava 21 24 C
31.3.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Cafe bar Havířov 55 19 C
31.3.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Staropramen cup Věkoše Slávie 25 17 C
30.3.2018 MO Pardubický kraj - jednotl. Fotr Pavel Damníkov 12 16 C
30.3.2018 Vagon zvýhodněný Dvořáček Jan 06 Velký Třebešov U Vagonu 14 19 C
29.3.2018 17 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 30 19 C
28.3.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Motobar 13 Frýdek-Místek 12 18 C
27.3.2018 7 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav Hospoda Modrý Jelen Vidnava 23 25 C
22.3.2018 16 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 20 18 C
17.3.2018 JC Most Bar Na Pekárně Směja Radek JC Most Bar Na Pekárně 20 21 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.6.2018 05:44

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.6.2018 05:44:39