Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/169)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽÁKYNĚ 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 51 | Turnajů: 169

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
11.8.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Rygl Luboš Šipkový desetiboj 8 18 C
4.8.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Lejpová Kateřina Dramp cup Běleč n.O. 23 18 C
3.8.2018 23 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 24 14 C
27.7.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 21 C
25.7.2018 3 Jelito tour Fotr Pavel Opatov U Květy 23 19 C
20.7.2018 3 Novoborský Šipkáč Cup zvýhodněný Havlíček Oto Nový Bor Mini Sport Bar 12 15 C
20.7.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 14 17 C
20.7.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Mládež 5 14 C
16.7.2018 22 Open Cup 2018 - Klub 44   Liberec Klub 44 12 13 C
14.7.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Mančál Petr Staropramen cup 30 18 C
14.7.2018 StČ pohár základní   04 U Jána 6 17 C
13.7.2018 22 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 29 17 C
13.7.2018 StČ pohár základní   08 Club Kamýk 28 23 C
7.7.2018 7 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Damníkov 43 16 C
7.7.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Macháček Josef Sobotní Kozlovka 15 16 C
7.7.2018 Open Libereckého kraje - ženy   Bažiny-Hrádek n.N. 16 9 C
7.7.2018 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 26 17 C
6.7.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 9 15 C
2.7.2018 18 Open Cup 2018 - Klub 44   Liberec Klub 44 12 14 C
30.6.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Mládež 5 13 C
30.6.2018 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 47 18 C
29.6.2018 21 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 7 11 C
29.6.2018 21 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 30 15 C
29.6.2018 MO Pardubický kraj - jednotl. Fotr Pavel Damníkov 16 15 C
29.6.2018 MO Pardubický kraj - jednotl. Fotr Pavel Damníkov HS 16 16 C
28.6.2018 1 Jelito tour Fotr Pavel Opatov U Květy HS 16 16 C
24.6.2018 Open StČ mládež   Kobra 13 14 C
24.6.2018 Open StČ mládež   Kobra 12 10 C
22.6.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   DARTS PUB 20 19 C
15.6.2018 20 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 10 11 C
15.6.2018 20 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 28 17 C
15.6.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Mládež 5 14 C
5.6.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 17 17 C
1.6.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 20 C
1.6.2018 Open Stč jednotlivci   Kobra 6 10 C
30.5.2018 7 Dívčí válka Dvořáček Jan 25 Velký Třebešov U Vagonu 7 12 C
29.5.2018 Túrka - 2 V klub - základní   Club 2V Vyškov 14 22 C
27.5.2018 Open StČ mládež   Bar Kobra 7 8 C
27.5.2018 Open StČ mládež   Bar Kobra 6 6 C
26.5.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 6 10 C
19.5.2018 Jackpot Cup ženy finále Minařík Jiří Proboštov, Sokolovna 65 11 C
18.5.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 14 18 C
18.5.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Mládež 5 12 C
16.5.2018 6 Dívčí válka Dvořáček Jan 25 Velký Třebešov U Vagonu 7 11 C
15.5.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 20 18 C
12.5.2018 3 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 12 13 B
12.5.2018 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 11 13 C
12.5.2018 Open Ústeckého kraje   KD, Dobroměřice 24 18 C
10.5.2018 23 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 18 17 C
8.5.2018 Open Uhříček Břetislav Praha - kvalifikace mládeže 35 15 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.8.2018 13:27

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.8.2018 13:27:07