Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/162)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽÁCI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 59 | Turnajů: 172

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.6.2018 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Borek u Miletína 5 7 C
13.6.2018 O pohár Sparty doplňkový Trdlikát Libor 04 Úpice Apríl bar 7 11 C
10.6.2018 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 9 17 C
1.6.2018 6 Jičínský pohár Štěstí Dvořáková Šárka 53 Jičín Štěstí 7 15 C
28.5.2018 Túrka - Na hřišti - základní   Tůrka - Hospůdka na hřišti 20 29 C
27.5.2018 Open Stč jednotlivci   KD Kamenice 106 22 C
27.5.2018 Open StČ mládež   Bar Kobra 7 8 C
27.5.2018 Open StČ mládež   Bar Kobra 6 6 C
25.5.2018 7 Jičínský pohár Don Cortez Vohnout Zdeněk 52 Jičín Don Cortez 8 13 C
24.5.2018 Open Stč jednotlivci   Chlumecká 12 12 C
18.5.2018 7 Jičínský pohár Rento Hendrych Daniel 51 Jičín Rento 7 17 C
12.5.2018 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 11 13 C
11.5.2018 17 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov muži 13 11 C
11.5.2018 17 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 20 17 C
11.5.2018 5 Jičínský pohár Štěstí zvýhodněný Dvořáková Šárka 53 Jičín Štěstí 10 19 C
11.5.2018 Open KHK-S jednotlivci Dvořáková Šárka 53 Jičín Štěstí 8 15 C
10.5.2018 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře III   Bar U Statečného Kováře Boskovice 14 35 C
8.5.2018 9 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 14 20 C
8.5.2018 Open Uhříček Břetislav Praha - kvalifikace mládeže 35 15 C
4.5.2018 6 Jičínský pohár Don Cortez Vohnout Zdeněk 52 Jičín Don Cortez 7 15 C
4.5.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Řízkárna U Orla Ostrava 10 12 C
4.5.2018 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Damníkov 5 6 C
4.5.2018 MO Pardubický kraj - jednotl. Fotr Pavel Damníkov 12 18 C
4.5.2018 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 24 18 C
4.5.2018 StČ pohár základní   10 Kajot 11 13 C
4.5.2018 StČ pohár základní   10 Lidový dům Kbely 14 16 C
3.5.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 25 18 C
3.5.2018 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup III   Bar U Kola Sloup 11 31 C
26.4.2018 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Bikers bar Prachatice 13 20 C
26.4.2018 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře III   Bar U Statečného Kováře 13 36 C
24.4.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 20 17 C
20.4.2018 15 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 25 19 C
20.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   10 U Švehly 19 15 C
19.4.2018 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 13 19 C
19.4.2018 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře III   Bar U Statečného Kováře 17 37 C
18.4.2018 75 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 6 17 C
17.4.2018 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 8 19 C
16.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 21 15 C
14.4.2018 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Luková 7 6 C
14.4.2018 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Luková HS 7 6 C
14.4.2018 Open Ústeckého kraje   Býčkovice 22 14 C
13.4.2018 14 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 20 15 C
13.4.2018 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří JC Most Metro Music Pub 15 17 C
12.4.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 13 20 C
12.4.2018 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře III   Bar U Statečného Kováře 14 37 C
11.4.2018 StČ pohár základní   10 U Švehly 36 18 C
7.4.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 17 21 C
6.4.2018 10 Brtnická šipková liga Votava Michal Brtnice U Marušky 14 11 C
6.4.2018 Open KHK-S jednotlivci Hendrych Daniel 51 Jičín Rento 10 16 C
6.4.2018 StČ pohár základní   10 Kajot 26 17 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2018 06:44

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.6.2018 06:44:54