Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/568)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 122 | Turnajů: 568

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.10.2018 MJČ Budvarka JH   MO Budvarka JH 17 19 C
19.10.2018 StČ pohár základní   80 Klub Ajeto 13 18 C
18.10.2018 19 ČDS Cup Bolelouc Kopeček Vladimír Hostinec U Kříže Bolelouc 8 23 C
18.10.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 17 17 C
18.10.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 13 24 C
17.10.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 13 15 C
16.10.2018 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 23 16 C
13.10.2018 49 Open Cup 2018 - Klub 44 - zvýhodněný   Liberec Klub 44 28 17 C
13.10.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Staropramen cup 29 19 C
13.10.2018 Open Libereckého kraje - jednotlivci   Liberec Klub 44 16 15 C
13.10.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   5. RM Žabovřesky 10 10 B
13.10.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III   U Lesíka Třebíč 20 23 C
12.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 12 13 C
12.10.2018 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III   Star Aréna Třebíč 17 25 C
10.10.2018 JC Česká Lípa Ryky Centrál   JC Česká Lípa 16 21 C
5.10.2018 28 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov muži 25 14 C
5.10.2018 28 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 36 20 C
5.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 17 17 C
5.10.2018 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III   Star Aréna Třebíč 17 23 C
4.10.2018 17 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Pizza LaPutica Prostějov 15 24 C
4.10.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 20 13 C
4.10.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 13 18 C
3.10.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Darts club 13 Rýmařov 12 10 C
3.10.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 14 26 C
2.10.2018 17 ČDS Cup Vidnava Kuběnová Marcela Hospoda Modrý Jelen Vidnava 18 25 C
2.10.2018 MJČ Classic bar Strakonice   MO Classic Strakonice 18 17 C
2.10.2018 StČ pohár základní   40 U Jána 13 22 C
29.9.2018 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 25 20 C
28.9.2018 13 Novoborský Šipkáč Cup Havlíček Oto Nový Bor Mini Sport Bar 13 16 C
28.9.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   U Hučky Frýdek-Místek 32 12 C
28.9.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 15 11 C
27.9.2018 16 ČDS Cup Bolelouc Kopeček Vladimír Hostinec U Kříže Bolelouc 10 15 C
27.9.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 29 17 C
27.9.2018 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Bikers bar Prachatice 27 18 C
26.9.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Darts club 13 Rýmařov 12 10 C
26.9.2018 JC Česká Lípa Ryky Centrál   JC Česká Lípa 15 21 C
26.9.2018 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 13 26 C
25.9.2018 26 Balkán Cup Prouza Jiří 19 Velké Svatoňovice Na Balkáně 8 18 C
25.9.2018 MJČ Classic bar Strakonice   MO Classic Strakonice 16 16 C
23.9.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Karlovy Vary u Průšů 26 15 C
23.9.2018 RGP junioři Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 5 2 A
20.9.2018 15 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atláč Přerov 16 20 C
20.9.2018 14 ČDS Cup Bolelouc Hradilová Romana Hostinec U Kříže Bolelouc 13 16 C
20.9.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 14 19 C
19.9.2018 42 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 18 21 C
19.9.2018 JC Česká Lípa Ryky Centrál   JC Česká Lípa 20 20 C
19.9.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 11 14 C
18.9.2018 StČ pohár základní   40 U Jána 13 21 C
16.9.2018 Open StČ mládež   40 Kobra 7 14 C
15.9.2018 Open KHK-S (301 MO) Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 25 19 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2018 15:48

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.10.2018 15:48:51