Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/251)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 81 | Turnajů: 251

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.4.2018 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Bikers bar Prachatice 13 19 C
19.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   10 U Knotků 14 19 C
18.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 12 14 C
17.4.2018 MJČ Classic bar Strakonice   MO Classic Strakonice 9 18 C
17.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 17 18 C
16.4.2018 17 Salám Open Hloušek Jaroslav 24 Malé Svatoňovice Salamandr 17 18 C
14.4.2018 Reg.Master StČ juniorky / junioři   Klub Ajeto 4 10 B
14.4.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 12 34 C
13.4.2018 StČ pohár základní   41 Na koupališti 12 22 C
12.4.2018 19 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 27 20 C
12.4.2018 9 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atláč Přerov 22 21 C
12.4.2018 9 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Pizza LaPutica Prostějov 18 23 C
12.4.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 24 15 C
12.4.2018 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Bikers bar Prachatice 14 19 C
12.4.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 13 19 C
11.4.2018 StČ pohár základní   03 U Pepého 9 23 C
11.4.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 10 14 C
10.4.2018 MJČ Classic bar Strakonice   MO Classic Strakonice 8 17 C
10.4.2018 Strmeň Cup - Kulečník. her. Šilingrák II   Kulečníková herna Šilingrák 10 33 C
9.4.2018 9 ČDS Cup Pivín Svozil Jaroslav Hostinec nad Hřištěm Pivín 13 16 C
7.4.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Cafe bar Havířov 22 17 C
7.4.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 17 25 C
7.4.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U lesíka Třebíč 12 38 C
6.4.2018 MJČ Sparta Loučovice   MO Sparta Loučovice 8 15 C
6.4.2018 StČ pohár základní   08 U krkavce 19 18 C
6.4.2018 StČ pohár základní   41 Na koupališti 8 21 C
4.4.2018 8 ČDS Cup Bolelouc Šiška David Hostinec U Kříže Bolelouc 11 22 C
4.4.2018 JC Most U Toma Šanda Zdeněk JC Most U Toma 7 21 C
4.4.2018 StČ pohár základní   03 U Pepého 13 22 C
3.4.2018 MJČ Classic bar Strakonice   MO Classic Strakonice 7 13 C
1.4.2018 MJČ Budvarka JH   Velikonoční Budvarka JH MUŽI 37 13 C
31.3.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Cafe bar Havířov 55 19 C
31.3.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Kosice Pod Lípama 37 18 C
30.3.2018 7 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Bar Počenice 13 23 C
29.3.2018 17 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 30 19 C
29.3.2018 7 ČDS Cup Bolelouc Kopeček Vladimír Hostinec U Kříže Bolelouc 12 15 C
29.3.2018 7 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Pizza LaPutica Prostějov 18 25 C
29.3.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 35 12 C
29.3.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Rubín Ostrava 9 14 C
29.3.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 25 22 C
29.3.2018 Open KHK-S jednotlivci Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 31 17 C
29.3.2018 StČ pohár základní   04 U Jána 23 20 C
29.3.2018 Vavřincovy šipkové čtvrtky Szücs Miloš Vavřincovy čtvrtky 22 13 C
28.3.2018 29 JC Liberec Klub 44 Kozák Lubor JC Liberec Klub 44 16 19 C
28.3.2018 20 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. Sedmička 25 17 C
28.3.2018 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman JC Most Caffe Bar Duo 7 15 C
27.3.2018 7 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav Hospoda Modrý Jelen Vidnava 23 24 C
27.3.2018 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 32 15 C
27.3.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 27 17 C
26.3.2018 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman JC Most Caffe Bar Duo 21 22 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 21:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 21:14:03