Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/175)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2018

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 419 | Turnajů: 175

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.4.2018 2 RGP dvojice ženy Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury 60 5 A
21.4.2018 StČ pohár dvojice   10 U Knotků 8 8 C
20.4.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 11 9 C
14.4.2018 4 Double Open PWS dvojic Komárková Eliška Velký Třebešov U Vagonu 28 18 C
14.4.2018 Místní Open KHK jih - dvojice Jezdinský Martin AG Měník dvojice 17 16 C
14.4.2018 Open oblasti MSK - dvoj. ženy   Max Ostrava 5 5 C
14.4.2018 Open Ústeckého kraje - dvojice   Býčkovice 11 8 C
14.4.2018 StČ pohár dvojice   34 Základna 5 8 C
13.4.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 10 11 C
12.4.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 9 11 C
10.4.2018 Místní Open Karlovarsko dvojice   Chodov Žíla open 2018 17 16 C
9.4.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 21 9 C
7.4.2018 MO Plzeňského kraje - dvojice Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 6 11 C
7.4.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 16 10 C
6.4.2018 StČ pohár dvojice   08 Club Kamýk 11 11 C
5.4.2018 StČ pohár dvojice   10 U Knotků 5 11 C
2.4.2018 Místní Open KHK jih - dvojice Vaňková Hübschová Bjelidlo Velikonoční dvojice 24 16 C
2.4.2018 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 13 11 C
1.4.2018 Místní Open Karlovarsko dvojice   Sokolov Alex- Velikonoční 11 13 C
31.3.2018 Místní Open KHK jih - dvojice   Kosice Pod Lípama dvojice 14 16 C
31.3.2018 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 9 18 C
31.3.2018 Open Libereckého kraje - dvojice   Bažiny-Hrádek n.N. 21 10 C
31.3.2018 Open Ústeckého kraje - dvojice   Charvatce Pohostinství 16 10 C
30.3.2018 MO Pardubický kraj - dvojice Fotr Pavel Damníkov 6 14 C
30.3.2018 Open KHK-S dvojice Dvořáček Jan 06 Velký Třebešov U Vagonu 14 16 C
30.3.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 10 11 C
29.3.2018 StČ pohár dvojice   10 U Knotků 9 11 C
28.3.2018 StČ pohár dvojice   10 U Pipkina 8 9 C
27.3.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 9 11 C
26.3.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 18 11 C
24.3.2018 3 Double Open PWS dvojic (ÚTÚ) Sobolík Jiří Úpice Apríl bar 19 18 C
24.3.2018 Klubový open MSK - dvojice   U Hynečků Brušperk 9 8 C
24.3.2018 Místní Open KHK jih - dvojice Pázlerová Iva Dolní Přím dvojice 9 14 C
24.3.2018 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Palma Přelouč 7 6 B
24.3.2018 Reg.Master Brněnsko dvojice ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 8 13 B
24.3.2018 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy   U Péci-Jablonec n.N. 8 5 B
24.3.2018 Reg.Master StČ dvojice ženy   04 U Jána 7 5 B
24.3.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 14 11 C
24.3.2018 StČ pohár dvojice   04 Homolka 8 11 C
24.3.2018 StČ pohár dvojice   10 U Knotků 13 11 C
23.3.2018 StČ pohár dvojice   08 Club Kamýk 10 11 C
21.3.2018 StČ pohár dvojice   10 U Pipkina 10 11 C
19.3.2018 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 11 11 C
19.3.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 17 11 C
18.3.2018 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Bar Trávníky na Vsetíně 7 8 B
17.3.2018 2 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Lucie HK 8 7 B
17.3.2018 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 9 17 C
17.3.2018 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Chodov KASS 12 5 B
17.3.2018 Reg.Master MSK dvojice ženy   Rubín Ostrava 3 5 B
17.3.2018 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Špička Zdeněk Restaurace Sokolovna U Žida Olomouc 8 8 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 15:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 15:23:46