Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/562)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIOŘI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 113 | Turnajů: 562

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
22.5.2018 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 21 14 C
20.5.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Tuřany muži 34 19 C
18.5.2018 StČ pohár základní   08 U krkavce 13 17 C
17.5.2018 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Bikers bar Prachatice 7 17 C
16.5.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 11 14 C
12.5.2018 Open KHK-S (301 DI) Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 25 19 C
11.5.2018 20 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 16 18 C
10.5.2018 Vavřincovy šipkové čtvrtky Szücs Miloš Vavřincovy čtvrtky 24 18 C
9.5.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 11 19 C
8.5.2018 Open Uhříček Břetislav Praha - kvalifikace mládeže 35 15 C
6.5.2018 12 ČDS Cup Vrbno pod Praděděm Knápková Ludmila Autokemp Dolina Ludvíkov 27 24 C
4.5.2018 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 24 22 C
4.5.2018 StČ pohár základní   08 U Krkavce 16 17 C
3.5.2018 12 ČDS Cup Bolelouc Hradilová Romana Hostinec U Kříže Bolelouc 8 21 C
2.5.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Karlovy Vary u Průšů 22 12 C
2.5.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 11 14 C
1.5.2018 12 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav Hospoda Modrý Jelen Vidnava 24 22 C
30.4.2018 12 ČDS Cup Pivín Svozil Jaroslav Hostinec nad Hřištěm Pivín 14 15 C
30.4.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Pivní bar Open Love 4 7 22 C
30.4.2018 StČ pohár muži základní   08 Klub Ajeto 15 16 C
28.4.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 16 30 C
28.4.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 14 36 C
28.4.2018 Tour de Hrášek - Cricket   Klatovy, Bar u Hrášků 9 14 C
27.4.2018 18 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 24 19 C
26.4.2018 11 ČDS Cup Bolelouc Hradilová Romana Hostinec U Kříže Bolelouc 10 14 C
26.4.2018 11 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atláč Přerov 14 21 C
26.4.2018 Vavřincovy šipkové čtvrtky Szücs Miloš Vavřincovy čtvrtky 24 18 C
25.4.2018 24 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. Sedmička 20 18 C
25.4.2018 11 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Hanušovická Pivnička Olomouc 13 16 C
24.4.2018 11 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav Hospoda Modrý Jelen Vidnava 20 23 C
21.4.2018 Jesenické Openy - základní Mikláš Jakub O Pohár starostky Ludvíkova - muži 64 13 C
21.4.2018 MO Plzeňského kraje - jednotlivci   Domažlice,Tunel 24 17 C
21.4.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 9 34 C
19.4.2018 10 ČDS Cup Bolelouc Lajčík Petr Hostinec U Kříže Bolelouc 10 19 C
19.4.2018 10 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atláč Přerov 18 21 C
19.4.2018 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Bikers bar Prachatice 13 18 C
19.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   10 U Knotků 14 19 C
18.4.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Karlovy Vary u Průšů 21 12 C
18.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 12 14 C
17.4.2018 27 Fit Cup Moravská Třebová Hlava Jiří Moravská Třebová Na Růžku 12 11 C
17.4.2018 10 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav Hospoda Modrý Jelen Vidnava 23 24 C
17.4.2018 MJČ Classic bar Strakonice   MO Classic Strakonice 9 18 C
17.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 17 18 C
16.4.2018 17 Salám Open Hloušek Jaroslav 24 Malé Svatoňovice Salamandr 17 19 C
16.4.2018 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman JC Most Caffe Bar Duo 13 17 C
14.4.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 17 30 C
14.4.2018 Reg.Master StČ juniorky / junioři   Klub Ajeto 4 10 B
14.4.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 12 34 C
13.4.2018 StČ pohár základní   41 Na koupališti 12 22 C
12.4.2018 19 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 27 20 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.5.2018 15:46

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.5.2018 15:46:35