Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/5886)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 2039 | Turnajů: 5974

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
20.10.2018 Open KHK-S (301 DI) Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 18 14 C
20.10.2018 Open KHK-S (301 MO) Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 25 17 C
20.10.2018 Open KHK-S (301 SO) Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 26 16 C
20.10.2018 StČ pohár základní   40 Hole in one 11 19 C
19.10.2018 43 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 18 16 C
19.10.2018 MJČ Budvarka JH   MO Budvarka JH 17 19 C
19.10.2018 StČ pohár základní   81 Club Kamýk 16 20 C
19.10.2018 StČ pohár základní   82 Plzeňka 15 20 C
19.10.2018 StČ pohár základní   10 U Libora 15 20 C
19.10.2018 StČ pohár základní   10 KD Kbely 14 23 C
19.10.2018 StČ pohár základní   11 U Švehly 16 21 C
19.10.2018 StČ pohár ženy základní   41 Střížkovská tankovna 8 10 C
18.10.2018 19 ČDS Cup Bolelouc Kopeček Vladimír Hostinec U Kříže Bolelouc 8 23 C
18.10.2018 11 MeVa Cup Kejzlar Pavel 12 Úpice Pod Skalkou 21 14 C
18.10.2018 5 Prase z Pekárny - ženy Bayerová Jana Bar Trávníky Vsetín 8 6 C
18.10.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 17 17 C
18.10.2018 MeVa Cup doplňkový Kejzlar Pavel 12 Úpice Pod Skalkou 16 14 C
18.10.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Obermajer Oldřich Roxy bar 18 15 C
18.10.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 13 24 C
18.10.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 14 19 C
18.10.2018 StČ pohár základní   40 Hole in one 13 19 C
18.10.2018 StČ pohár základní   40 Mystery bar 12 21 C
17.10.2018 22 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 13 19 C
17.10.2018 19 ČDS Cup Uničov Smékal Roman Hostinec Na Střelnici Uničov 21 19 C
17.10.2018 12 JC Jablonec U Nás Gyalog Zdeněk JC Jablonec U Nás 17 19 C
17.10.2018 3 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná-Kocléřov Sportcentrum 13 16 C
17.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Cheb Billiard Club - odpadlíci 8 13 C
17.10.2018 StČ pohár základní   10 U Pipkina 24 21 C
17.10.2018 StČ pohár základní   10 U Nikolky 8 20 C
17.10.2018 Strmeň Cup - Popovice III   Popovice 16 24 C
17.10.2018 Strmeň Cup - Rest. Na Hříšti Chrlice I   Na Hřišti Chrlice 17 23 C
16.10.2018 22 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin JC Děčín Na Kopečku 11 17 C
16.10.2018 21 JC Nový Bor Mini Sport Bar Havlíček Oto JC Nový Bor Mini Sport Bar 7 17 C
16.10.2018 19 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Pizza LaPutica Prostějov 13 21 C
16.10.2018 19 ČDS Cup Vidnava Kuběnová Marcela Hospoda Modrý Jelen Vidnava 19 20 C
16.10.2018 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO SŠK J. Hradec 17 15 C
16.10.2018 StČ pohár základní   21 Darts pub 4 17 C
16.10.2018 StČ pohár základní   10 KD Bílá hora 22 20 C
16.10.2018 StČ pohár základní   40 U kocoura 6 15 C
16.10.2018 StČ pohár základní   40 Hole in one 23 20 C
16.10.2018 Strmeň Cup - Kulečník.her. Šilingrák III   Kulečníková herna Šilingrák 10 22 C
16.10.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická XII   Pivní bar Lidická 17 24 C
16.10.2018 TP Bílina Bowling   Bilína 10 15 C
16.10.2018 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 23 16 C
15.10.2018 40 PP Tour - zvýhodněný Goláň Radek Pardubice Bowling 36 15 C
15.10.2018 6 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc 30 16 C
15.10.2018 3 Open JMOŠS jednotlivci   Hospůdka na hřišti 15 14 C
15.10.2018 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Hájková Jana JC Liberec Bakalářská Hospůdka 9 19 C
15.10.2018 StČ pohár základní   31 Pivnice Chabařovická 10 19 C
15.10.2018 StČ pohár základní   40 Chrpa 23 19 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2018 15:49

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.10.2018 15:49:26