Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-34/34)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: B | Hráček: 1551 | Turnajů: 2545

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
24.3.2018 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Přelouč Palma 12 7 B
24.3.2018 Reg.Master Brněnsko ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 20 14 B
24.3.2018 Reg.Master Liberecka - ženy   U Péci-Jablonec n.N. 18 9 B
24.3.2018 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 14 10 B
18.3.2018 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávníky na Vsetíně 15 9 B
17.3.2018 2 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír Lucie HK 17 8 B
17.3.2018 Reg.Master Karlovarsko ženy   Chodov KASS 24 7 B
17.3.2018 Reg.Master MSK ženy   Rubín Ostrava 9 9 B
17.3.2018 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Sokolovna U Žida Olomouc 19 9 B
17.3.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Starý Klíčov, rest. U Lip 15 7 B
17.3.2018 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 34 13 B
17.3.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   2. RM Žabovřesky 37 8 B
10.3.2018 14 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Trutnov Národní dům 8 16 B
10.3.2018 2 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Trutnov Národní dům 35 10 B
10.3.2018 2 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy   Travčice, KD 34 9 B
10.3.2018 2 TOP RM Ústecka - ženy   Travčice, KD 6 12 B
10.3.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 20 7 B
10.3.2018 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 27 12 B
27.1.2018 1 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír A-Sport HK 20 8 B
27.1.2018 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 10 12 B
21.1.2018 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávníy na Vsetíně 10 9 B
20.1.2018 13 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 8 15 B
20.1.2018 1 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 28 10 B
20.1.2018 1 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy   KD, Dobroměřice 41 9 B
20.1.2018 1 TOP RM Ústecka - ženy   KD, Dobroměřice 6 11 B
20.1.2018 Reg.Master JMOŠS ženy   Bílovice nad Svitavou 15 14 B
20.1.2018 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo Meteor 24 7 B
20.1.2018 Reg.Master Liberecka - ženy   Bažiny-Hrádek nad Nisou 15 9 B
20.1.2018 Reg.Master MSK ženy   U Pošty Ostrava 9 9 B
20.1.2018 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Sokolovna U Žida Olomouc - Nový Svět 16 9 B
20.1.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 20 7 B
20.1.2018 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 31 12 B
20.1.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   1. RM Žabovřesky 30 8 B
13.1.2018 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 33 12 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 21:11

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 21:11:57