Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/715)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 936 | Turnajů: 715

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.1.2018 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 13 11 C
13.1.2018 1 Šipkařská relaxace Bayerová Jana Bar Trávníky Vsetín 24 15 C
13.1.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Krásno u Divočáka 42 14 C
13.1.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Bistro u Štěpánků Běleč n.O. 25 16 C
13.1.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Bjelidlo open 28 16 C
13.1.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Sobotní Kozlovka 23 16 C
13.1.2018 Open Ústeckého kraje - ženy   Bilína Komplex Klub 10 9 C
13.1.2018 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 33 12 B
13.1.2018 StČ pohár základní   04 U Jána 10 17 C
13.1.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 40 18 C
13.1.2018 StČ pohár základní   34 Základna 17 19 C
13.1.2018 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 12 16 C
13.1.2018 U Huberta - zvýhodněný   U Huberta zima sobota zvýhodněný 16 15 C
13.1.2018 Úpická túrka bonusový Sobolík Jiří 09 Úpice Apríl bar 14 16 C
12.1.2018 23 JC Jablonec n/N U Péci Schmidtová Jana JC Jablonec n/N U Péci 20 18 C
12.1.2018 3 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 14 15 C
12.1.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Nagáno 98 Václavovice 8 16 C
12.1.2018 Jičínský pohár Rento Hendrych Daniel 16 Jičín Rento 14 18 C
12.1.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Březová u Sokolova 12 12 C
12.1.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Chlumecký open 9 15 C
12.1.2018 StČ pohár základní   07 Tehov 14 17 C
12.1.2018 StČ pohár základní   08 Club Kamýk 11 16 C
12.1.2018 StČ pohár základní   08 U české lípy 19 17 C
12.1.2018 StČ pohár základní   10 Kajot 18 20 C
12.1.2018 StČ pohár základní   10 U Barryho 12 16 C
12.1.2018 StČ pohár základní   10 U Libora 29 18 C
12.1.2018 StČ pohár základní   10 U Švehly 14 17 C
12.1.2018 StČ pohár základní   11 Na hřišti 28 18 C
11.1.2018 6 Atlantis Cup Doudová Šárka Klub Atlantis Přerov 21 16 C
11.1.2018 1 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 10 9 C
11.1.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 21 20 C
11.1.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Globus Frýdek-Místek 9 16 C
11.1.2018 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 12 17 C
11.1.2018 JC Jablonec n/Nisou Na Základně Reczai Miroslav JC Jablonec n/Nisou Na Základně 17 19 C
11.1.2018 JC Liberec Espresso Bar Boumová Andrea JC Liberec Espresso Bar 12 19 C
11.1.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko TOP 19/2018 20 13 C
11.1.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko TOP 19/2018 odpadlíci 8 12 C
11.1.2018 Open KHK-S jednotlivci Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 14 14 C
11.1.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 21 18 C
11.1.2018 StČ pohár základní   04 Mystery bar 20 16 C
11.1.2018 StČ pohár základní   08 Bar 99 11 16 C
11.1.2018 StČ pohár základní   10 Magic 18 17 C
11.1.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 18 17 C
11.1.2018 StČ pohár základní   34 Základna 26 16 C
11.1.2018 U Huberta - základní   U Huberta zima čtvrtek 18 15 C
10.1.2018 16 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně U Vlčků 19 17 C
10.1.2018 7 O pohár Sparty Trdlikát Libor 04 Úpice Apríl bar 14 19 C
10.1.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Motobar 13 Frýdek-Místek 12 15 C
10.1.2018 JC Most U Toma Šanda Zdeněk JC Most U Toma 10 20 C
10.1.2018 JC Nový Bor Asterix Bar Gabriel Alexandr JC Nový Bor Asterix Bar 14 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 08:31

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 08:31:12