Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6121)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - MUŽI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 8108 | Turnajů: 6121

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
22.6.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Ural Ostrava 12 14 C
22.6.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 15 13 C
22.6.2018 StČ pohár muži základní   08 Klub Ajeto 12 12 C
21.6.2018 26 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice Pod Skalkou 10 14 C
21.6.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 19 11 C
21.6.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Omega Frýdek-Místek 7 7 C
21.6.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Omega Frýdek-Místek 7 7 C
21.6.2018 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek   MO Bar U Zlaté Husy Písek 14 12 C
21.6.2018 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Bikers bar Prachatice 7 10 C
21.6.2018 Open KHK-S jednotlivci Goldmannová Anna 26 Úpice Pod Skalkou 10 13 C
21.6.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 16 15 C
21.6.2018 StČ pohár základní   04 Mystery bar 7 14 C
21.6.2018 StČ pohár základní   04 U Jána 13 14 C
21.6.2018 StČ pohár základní   08 Bar 99 11 15 C
21.6.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 10 18 C
21.6.2018 StČ pohár základní   34 Základna 11 16 C
20.6.2018 32 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov-H.S.M. Sedmička 19 15 C
20.6.2018 12 501 cup Tůmová Petra Club 501 Hranice na Moravě 18 16 C
20.6.2018 7 Studna Cup Dobrovolný Vratislav Hostinec U Studny Ludslavice 10 14 C
20.6.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Kovárna Frýdek-Místek 9 9 C
20.6.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Kovárna Frýdek-Místek 10 11 C
20.6.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Motobar 13 Frýdek-Místek 13 15 C
20.6.2018 MJČ Žabovřesky   MO Žabovřesky 13 14 C
20.6.2018 StČ pohár základní   03 Grey bar Na zastávce 17 20 C
20.6.2018 StČ pohár základní   10 U Pipkina 15 15 C
20.6.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 9 15 C
20.6.2018 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick IV   Restaurace Hattrick 15 29 C
19.6.2018 12 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 13 17 C
19.6.2018 3 Letní házení - základní turnaj   Matys BAR 68 16 C
19.6.2018 StČ pohár základní   02 Darts pub 4 16 C
19.6.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 21 20 C
19.6.2018 StČ pohár základní   04 Hole in One 12 13 C
19.6.2018 StČ pohár základní   04 U Jána 12 16 C
19.6.2018 StČ pohár základní   07 AHV 19 16 C
19.6.2018 StČ pohár základní   34 U Zábranských 11 19 C
19.6.2018 StČ pohár základní   34 Základna 28 15 C
19.6.2018 StČ pohár základní   41 Na Cibulkách 16 19 C
19.6.2018 Strmeň Cup - Star Aréna Brno III   Star Aréna Brno 12 25 C
19.6.2018 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 10 10 C
18.6.2018 26 Salám Open Goldmannová Anna 24 Malé Svatoňovice Salamandr 14 11 C
18.6.2018 23 PP Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 25 15 C
18.6.2018 9 Olis Cup Dostál Jaromír Pizzerie Olis Olomouc 16 14 C
18.6.2018 6 Dodo Cup Doudová Šárka Sport Bar Atláč Přerov 14 14 C
18.6.2018 MJČ U Chřestýše Mladošovice   MO U Chřestýše Mladošovice 13 14 C
18.6.2018 MJČ U Žáby Dubičné   MO U Žáby Dubičné 11 14 C
18.6.2018 Salám Open doplňkový Goldmannová Anna 24 Malé Svatoňovice Salamandr 10 8 C
18.6.2018 StČ pohár muži základní   08 Klub Ajeto 22 11 C
18.6.2018 StČ pohár základní   03 Pivnice Chabařovická 5 15 C
18.6.2018 StČ pohár základní   04 Chrpa 26 19 C
18.6.2018 StČ pohár základní   04 Kobra 8 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 15:40

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 15:40:59