Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 9702 | Turnajů: 8907

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
14.10.2017 Reg.Master StČ muži   04 U Jána 43 11 B
16.9.2017 14 TOP Master KHK-S&J muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 16 15 B
16.9.2017 4 Nominační Master KHK (s TOP) muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 74 16 B
16.9.2017 Reg.Master Liberecka - muži   Bažiny-Hrádek n.N. 29 10 B
16.9.2017 Reg.Master StČ muži   04 Chlumecká 45 12 B
9.9.2017 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 74 10 B
9.9.2017 4 TOP RM Ústecka - muži Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 12 14 B
9.9.2017 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   4. RM Žabovřesky 70 9 B
9.9.2017 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 32 10 B
9.9.2017 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Přelouč Palma 38 10 B
9.9.2017 Reg.Master JMOŠS muži   Popovice 45 15 B
9.9.2017 Reg.Master Karlovarsko muži Beňuš Jaroslav Meteor N.Sedlo 52 10 B
9.9.2017 Reg.Master KHK-J&S - muži   RGM HK 41 14 B
9.9.2017 Reg.Master MSK muži   Rubín Ostrava 33 10 B
9.9.2017 Reg.Master StČ muži   04 U Jána 30 11 B
9.9.2017 Reg.Master StČ muži   08 Klub Ajeto 35 11 B
9.9.2017 Reg.Master StČ muži   08 U krkavce 24 11 B
9.9.2017 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 9 B
9.9.2017 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   4. RM Žabovřesky 12 14 B
27.8.2017 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 30 10 B
26.8.2017 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 63 10 B
14.5.2017 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 19 10 B
13.5.2017 3 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Minařík Jiří Dobroměřice KD 84 10 B
13.5.2017 3 TOP RM Ústecka - muži Minařík Jiří Dobroměřice KD 12 13 B
13.5.2017 Reg.Master Liberecka - muži   Rest. U Chobota-Liberec 59 10 B
13.5.2017 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 65 10 B
6.5.2017 13 TOP Master KHK-S&J muži Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 16 15 B
6.5.2017 5 Reg.Master StČ muži   04 U Jána 36 10 B
6.5.2017 5 Reg.Master StČ muži   08 Klub Ajeto 32 9 B
6.5.2017 3 Nominační Master KHK (s TOP) muži Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 54 16 B
6.5.2017 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   3. RM Plav 41 9 B
6.5.2017 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň,Husovka 52 10 B
6.5.2017 Reg.Master JMOŠS muži   Bogota 50 15 B
6.5.2017 Reg.Master Karlovarsko muži   Nejdek Kulturní dům 58 10 B
6.5.2017 Reg.Master MSK muži   Ural Ostrava 33 10 B
6.5.2017 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň,Husovka 12 9 B
6.5.2017 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   3. RM Plav 12 14 B
29.4.2017 5 Reg.Master StČ muži   04 Chlumecká 50 10 B
29.4.2017 Reg. Master Vysočina (Brtnice) - muži Netolický Milan Brtnice 61 10 B
25.3.2017 4 Reg.Master StČ muži   04 U Jána 47 10 B
25.3.2017 4 Reg.Master StČ muži   08 Černý vůl 28 10 B
25.3.2017 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Hostovice 56 10 B
25.3.2017 Reg.Master Liberecka - muži   U Péci-Jablonec n.N. 49 10 B
19.3.2017 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 25 10 B
18.3.2017 4 Reg.Master StČ muži   08 Klub Ajeto 61 10 B
18.3.2017 2 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Minařík Jiří Proboštov, Kulturní dům 113 10 B
18.3.2017 2 Reg.Master KHK-J&S - muži Bernard Vladimír Kozlovka a Dart PUB 31 16 B
18.3.2017 2 TOP RM Ústecka - muži Minařík Jiří Proboštov, Kulturní dům 12 13 B
18.3.2017 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   2. RM Plav 93 9 B
18.3.2017 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Kasper Petr Starý Klíčov 61 10 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 15:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 15:50:12