Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/315)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 98 | Turnajů: 331

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
8.11.2018 22 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel Hostinec U Zlatého potoka Řídeč 27 22 C
7.11.2018 22 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef Sportbar Slovan Šternberk 16 20 C
6.11.2018 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika JC Jirkov Dream Bar 10 18 C
6.11.2018 Úterní Vagónek Jarkovský Robert 20 Velký Třebešov U Vagonu 17 17 C
5.11.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Hospůdka na hřišti 19 14 C
3.11.2018 Double Open MSVČ muži Komárková Eliška Velký Třebešov U Vagonu 40 14 C
2.11.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Řízkárna u Orla Ostrava 17 18 C
2.11.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 11 11 C
1.11.2018 21 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat Olomouc 21 21 C
1.11.2018 21 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel Hostinec U Zlatého potoka Řídeč 20 21 C
1.11.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 9 16 C
1.11.2018 MJČ Rock club (ROKÁČ) Prachatice   MO Rock club Prachatice 8 13 C
31.10.2018 21 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef Sportbar Slovan Šternberk 15 16 C
28.10.2018 Open StČ mládež   Kobra 11 10 C
27.10.2018 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 29 20 C
26.10.2018 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 15 15 C
25.10.2018 20 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel Hostinec U Zlatého potoka Řídeč 22 23 C
25.10.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 7 15 C
25.10.2018 StČ pohár zvýhodněný   40 Hole in one 14 18 C
24.10.2018 47 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 19 21 C
23.10.2018 16 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 11 18 C
22.10.2018 2 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava Kozlovna 17 14 C
20.10.2018 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 9 11 C
19.10.2018 7 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 17 16 C
19.10.2018 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 18 17 C
19.10.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Řízkárna u Orla Ostrava 16 18 C
19.10.2018 StČ pohár základní   10 KD Kbely 14 23 C
18.10.2018 19 ČDS Cup Olomouc III. Hlubinka Milan Pivnice Punat Olomouc 18 19 C
13.10.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Staropramen cup 29 19 C
13.10.2018 Open oblasti MSK - muži   Cafe bar Havířov 36 11 C
13.10.2018 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 25 22 C
12.10.2018 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 21 17 C
12.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 12 13 C
11.10.2018 18 ČDS Cup Olomouc III. Hlubinka Milan Pivnice Punat Olomouc 22 23 C
11.10.2018 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří JC Most Špunt Bar 18 20 C
11.10.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 7 14 C
9.10.2018 15 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 7 18 C
8.10.2018 2 Open JMOŠS jednotlivci   Hospůdka na hřišti 17 16 C
6.10.2018 StČ pohár základní   42 Na cibulkách 9 24 C
5.10.2018 28 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov muži 25 14 C
5.10.2018 28 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 36 20 C
5.10.2018 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 18 15 C
5.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 17 17 C
5.10.2018 StČ pohár základní   40 Kobra 13 22 C
1.10.2018 1 Open JMOŠS jednotlivci   Hospůdka na hřišti 15 16 C
29.9.2018 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 25 18 C
29.9.2018 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 30 17 C
28.9.2018 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 14 18 C
27.9.2018 16 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat Olomouc 20 16 C
27.9.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 14 17 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 07:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 07:20:33