Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/297)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 78 | Turnajů: 297

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
18.5.2018 7 Jičínský pohár Rento Hendrych Daniel 51 Jičín Rento 7 17 C
18.5.2018 Open KHK-S jednotlivci Hendrych Daniel 51 Jičín Rento 7 14 C
12.5.2018 3 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 12 13 B
12.5.2018 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 11 13 C
12.5.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy žáci   3. RM Žabovřesky 11 5 B
11.5.2018 17 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov muži 13 11 C
11.5.2018 17 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 20 17 C
11.5.2018 5 Jičínský pohár Štěstí zvýhodněný Dvořáková Šárka 53 Jičín Štěstí 10 19 C
11.5.2018 Open KHK-S jednotlivci Dvořáková Šárka 53 Jičín Štěstí 8 15 C
11.5.2018 StČ pohár základní   10 Lidový dům Kbely 11 17 C
10.5.2018 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře III   Bar U Statečného Kováře Boskovice 14 35 C
8.5.2018 9 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 14 20 C
8.5.2018 Open Uhříček Břetislav Praha - kvalifikace mládeže 35 15 C
4.5.2018 6 Jičínský pohár Don Cortez Vohnout Zdeněk 52 Jičín Don Cortez 7 16 C
4.5.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Řízkárna U Orla Ostrava 10 12 C
4.5.2018 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 24 22 C
4.5.2018 StČ pohár základní   10 Kajot 11 16 C
4.5.2018 StČ pohár základní   10 Lidový dům Kbely 14 19 C
3.5.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 25 20 C
3.5.2018 StČ pohár základní   05 Hospoda 213 7 12 C
3.5.2018 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup III   Bar U Kola Sloup 11 31 C
2.5.2018 StČ pohár základní   03 Grey bar Na zastávce 14 17 C
30.4.2018 StČ pohár muži základní   08 Klub Ajeto 15 16 C
26.4.2018 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Bikers bar Prachatice 13 20 C
26.4.2018 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře III   Bar U Statečného Kováře 13 36 C
24.4.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 20 20 C
21.4.2018 7 Úpická túrka bonusový Sobolík Jiří 09 Úpice Apríl bar 8 16 C
20.4.2018 15 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 25 19 C
20.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   10 U Švehly 19 16 C
19.4.2018 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 13 19 C
19.4.2018 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře III   Bar U Statečného Kováře 17 37 C
18.4.2018 75 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 6 17 C
17.4.2018 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 8 19 C
16.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 21 18 C
14.4.2018 Open Ústeckého kraje   Býčkovice 22 14 C
14.4.2018 Reg.Master StČ žákyně / žáci   Klub Ajeto 5 6 B
13.4.2018 14 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 20 15 C
13.4.2018 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří JC Most Metro Music Pub 15 17 C
12.4.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 13 19 C
12.4.2018 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře III   Bar U Statečného Kováře 14 37 C
11.4.2018 StČ pohár základní   10 U Švehly 36 21 C
7.4.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 17 25 C
6.4.2018 13 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov muži 18 10 C
6.4.2018 10 Brtnická šipková liga Votava Michal Brtnice U Marušky 14 11 C
6.4.2018 Open KHK-S jednotlivci Hendrych Daniel 51 Jičín Rento 10 16 C
6.4.2018 StČ pohár základní   10 Kajot 26 20 C
5.4.2018 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Bikers bar Prachatice 13 18 C
31.3.2018 StČ pohár muži základní   04 Chlumecká 25 14 C
30.3.2018 12 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov muži 17 10 C
30.3.2018 9 Brtnická šipková liga Votava Michal Brtnice U Marušky 21 17 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.5.2018 15:27

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 26.5.2018 15:27:04