Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/547)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 126 | Turnajů: 559

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
18.10.2017 46 Staropramen Open U Máchy (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. U Machače 20 21 C
17.10.2017 19 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš Pohostinství Hrabůvka 18 21 C
14.10.2017 Open oblasti MSK - muži   U Hynečků Brušperk 34 12 C
14.10.2017 Strmeň Cup - Sport bar Chrlice II   Sport bar Chrlice 8 22 C
12.10.2017 18 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Sportbar U Arnošta 20 23 C
12.10.2017 18 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atlantis 17 24 C
12.10.2017 18 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Pizza La Putica 14 24 C
11.10.2017 18 ČDS Cup Čehovice Novický Tomáš Kulturák Čehovice 8 16 C
11.10.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo U Kolečka 21 25 C
10.10.2017 JC Liberec Pivnice v Zátiší Matys Pavel JC Liberec Pivnice v Zátiší 17 21 C
10.10.2017 StČ pohár základní   34 Základna 31 17 C
10.10.2017 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 30 23 C
9.10.2017 MJČ U Chřestýše Mladošovice   MO U Chřestýše Mladošovice 15 17 C
9.10.2017 StČ pohár muži základní   08 Klub Ajeto 23 14 C
7.10.2017 Strmeň Cup - Sport bar Chrlice II   Sport bar Chrlice 15 21 C
7.10.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo U Kolečka 36 23 C
6.10.2017 Dolnopřímská osma - základní   Dolnopřímská osmička 21 20 C
6.10.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 15 17 C
5.10.2017 17 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Pizza La Putica 14 24 C
5.10.2017 StČ pohár základní   34 Základna 17 19 C
3.10.2017 StČ pohár základní   34 Základna 34 20 C
2.10.2017 MJČ U Chřestýše Mladošovice   MO U Chřestýše Mladošovice 22 19 C
1.10.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VII   Pivní bar Lidická 20 24 C
30.9.2017 Dolnopřímská osma - základní   Dolnopřímská osmička 16 19 C
30.9.2017 Malá RGP muži   Most KD Repre 138 9 C
30.9.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo U Kolečka 19 20 C
29.9.2017 3 RGP zahřívák Uhříček Břetislav Most KD Repre 76 11 C
29.9.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 14 12 C
29.9.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII   Pivní bar Lidická 24 22 C
29.9.2017 TP Dubí U Lípy   Dubí 5 19 C
28.9.2017 16 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atlantis 19 25 C
28.9.2017 Jackpot Cup Moravskoslezský   U Lenina Havířov 8 19 C
28.9.2017 RGP zahřívák Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 15 16 C
28.9.2017 StČ pohár zvýhodněný   08 U krkavce 13 20 C
28.9.2017 Vavřincovy šipkové čtvrtky   Vavřincovy čtvrtky 20 20 C
27.9.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo U Kolečka 20 23 C
26.9.2017 16 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš Pohostinství Hrabůvka 13 17 C
23.9.2017 Strmeň Cup - Sport bar Chrlice II   Sport bar Chrlice 10 21 C
22.9.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII   Pivní bar Lidická 23 25 C
21.9.2017 15 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atlantis 18 25 C
21.9.2017 15 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Pizza La Putica 17 27 C
21.9.2017 Jackpot Cup Moravskoslezský   U Lenina Havířov 6 12 C
21.9.2017 JC Louny Slávie Pfeiferová Andrea JC Louny Slávie 6 17 C
21.9.2017 MJČ Hotel U Petra Benešov   MO Hotel Benešov 14 17 C
18.9.2017 MJČ U Chřestýše Mladošovice   MO U Chřestýše Mladošovice 15 14 C
16.9.2017 Open KHK S&J jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda (301 DO) 17 27 C
16.9.2017 Open KHK-S&J mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 4 18 C
16.9.2017 Open Ústeckého kraje   Litoměřice Pokratická hospůdka 10 11 C
16.9.2017 StČ pohár základní   04 Sport MB 26 20 C
15.9.2017 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 22 16 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 04:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 04:57:41