Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/131)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁKYNĚ

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 74 | Turnajů: 146

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
13.10.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 18 21 C
10.10.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 21 19 C
6.10.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 11 14 C
30.9.2017 Malá RGP ženy   Most KD Repre 74 7 C
28.9.2017 RGP zahřívák Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 15 16 C
26.9.2017 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 6 18 C
25.9.2017 16 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 9 18 C
22.9.2017 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace   JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 18 19 C
16.9.2017 Open KHK-S&J mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 10 16 C
9.9.2017 Open Ústeckého kraje Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 25 17 C
8.9.2017 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace   JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 27 20 C
8.9.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 5 17 C
7.9.2017 37 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 18 19 C
2.9.2017 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Luková 11 7 C
2.9.2017 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Luková Hiscore 11 7 C
2.9.2017 ŠK.Op-Ko.VČ 2017 Fotr Pavel Luková 22 16 C
2.9.2017 ŠK.Op-Ko.VČ 2017 Fotr Pavel Luková B 20 16 C
2.9.2017 ŠK.Op-Ko.VČ 2017 Fotr Pavel Luková Hiscore 24 16 C
1.9.2017 StČ pohár základní   04 Podbukovina 9 23 C
25.8.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   U Jestřábů Ostrava 10 16 C
25.8.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 15 23 C
25.8.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Podbukovina 11 24 C
23.8.2017 StČ pohár zvýhodněný   02 Star aréna 9 21 C
18.8.2017 JC Most Konírna Brdek Bohuslav JC Most Konírna 12 17 C
18.8.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   U Jestřábů Ostrava 14 17 C
18.8.2017 StČ pohár základní   04 Podbukovina 9 23 C
18.8.2017 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 24 24 C
17.8.2017 34 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 18 19 C
17.8.2017 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 10 16 C
15.8.2017 11 Hořičský Open Air Ulrich Michal 21 Hořičky Hostinec 24 18 C
15.8.2017 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 13 18 C
11.8.2017 JC Most Konírna Brdek Bohuslav JC Most Konírna 11 18 C
11.8.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   U Jestřábů Ostrava 12 17 C
11.8.2017 MJČ Hospůdka Libín   MO Hospůdka Libín 17 22 C
11.8.2017 StČ pohár základní   04 Podbukovina 11 23 C
10.8.2017 33 Vagon Vaisar Zdeněk 06 Velký Třebešov U Vagonu 21 17 C
7.8.2017 2 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 10 19 C
5.8.2017 Vagon zvýhodněný Melichar David 06 Velký Třebešov U Vagonu 9 13 C
4.8.2017 JC Most Konírna Brdek Bohuslav JC Most Konírna 12 16 C
3.8.2017 32 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 26 19 C
2.8.2017 1 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 10 18 C
29.7.2017 Open Olomoucko ženy Špička Zdeněk Darts Club 13 Rýmařov 6 12 C
28.7.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   U Jestřábů Ostrava 14 16 C
28.7.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 13 19 C
21.7.2017 StČ pohár základní   04 Pod bukovina 11 20 C
21.7.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 16 21 C
15.7.2017 Open Olomoucko ženy Špička Zdeněk Červenovodský turnaj 12.ročník 12 11 C
7.7.2017 StČ pohár základní   04 Pod Bukovina 7 20 C
1.7.2017 StČ pohár základní   04 Pod Bukovina 11 23 C
30.6.2017 Asterix Tour základní Hyneš Jan Nový Bor Astérix Bar 12 16 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 00:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 00:24:42