Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/313)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIORKY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 70 | Turnajů: 325

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.10.2017 Open KHK S&J jednotlivci Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice (Shanghai) 18 27 C
21.10.2017 Open KHK-S&J mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 11 22 C
20.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 16 18 C
19.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 20 21 C
18.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 24 19 C
17.10.2017 StČ pohár základní   03 Sportclub FraJa 13 19 C
16.10.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 19 20 C
16.10.2017 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup IV   Bar U Kola Sloup 19 23 C
14.10.2017 StČ pohár základní   04 Homolka 14 21 C
14.10.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 11 24 C
13.10.2017 28 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 7 10 C
13.10.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 14 21 C
13.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 22 20 C
11.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 14 19 C
11.10.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo U Kolečka 21 25 C
7.10.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 14 23 C
6.10.2017 MJČ Hospůdka Libín   MO Hospůdka Libín 10 17 C
2.10.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 19 20 C
30.9.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 18 23 C
29.9.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Švehly 23 19 C
29.9.2017 StČ pohár zvýhodněný   41 Na koupališti 18 18 C
28.9.2017 RGP zahřívák Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 15 16 C
27.9.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Švehly 24 19 C
27.9.2017 StČ pohár zvýhodněný   11 Na hřišti 21 20 C
23.9.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VII   Pivní bar Lidická 13 23 C
22.9.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 11 18 C
20.9.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 21 19 C
16.9.2017 Open KHK-S&J mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 4 18 C
16.9.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo u Kolečka 33 23 C
16.9.2017 Zahřívací Open Masteru KHK S&J Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda (301 MO) 25 27 C
15.9.2017 MJČ Budvarka JH   MO Budvarka 17 18 C
15.9.2017 StČ pohár základní   04 Salón 25 20 C
15.9.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 15 20 C
15.9.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII   Pivní bar Lidická 25 24 C
14.9.2017 StČ pohár základní   04 Chumecká 14 19 C
13.9.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 21 20 C
13.9.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo u Kolečka 15 23 C
9.9.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 16 22 C
8.9.2017 MJČ Hospůdka Libín   MO Hospůdka Libín 13 19 C
8.9.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 16 19 C
8.9.2017 StČ pohár ženy základní   04 Salón 9 12 C
7.9.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 22 19 C
6.9.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 19 19 C
4.9.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 18 19 C
2.9.2017 Místní Open Vysočiny jednotlivci Petrlík Radek Havlíčkův Brod Tajfun 27 15 C
2.9.2017 New EDU Ranking Women (s ČP) Uhříček Břetislav Praha Hotel Pyramida 68 7 C
1.9.2017 StČ pohár základní   04 Salón 25 21 C
1.9.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 10 20 C
1.9.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 21 18 C
31.8.2017 MJČ Hotel U Petra Benešov   MO Hotel Benešov 11 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 15:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 15:32:46