Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/352)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIORKY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 77 | Turnajů: 352

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
26.11.2017 MČR juniorky Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury 11 4 M
20.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 15 18 C
18.11.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur 19 20 C
17.11.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 12 13 C
16.11.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko TOP 11/2018 28 16 C
13.11.2017 45 Palmička Tour - zvýhodněný Goláň Radek Pardubice Bowling 24 18 C
13.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 11 19 C
11.11.2017 Místní Open Vysočiny jednotlivci Krejčí Bohumil Dušejov ženy 10 11 C
11.11.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur 27 20 C
10.11.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 20 19 C
10.11.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická 24 22 C
9.11.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko TOP 10/2018 20 15 C
9.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 24 20 C
8.11.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 19 20 C
6.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 16 19 C
4.11.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Sobotní Kozlovka 20 18 C
4.11.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 17 21 C
3.11.2017 13 JC Jablonec n/N U Péci Schmidtová Jana JC Jablonec n/N U Péci 19 21 C
1.11.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 25 19 C
30.10.2017 43 Palmička Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 34 18 C
30.10.2017 4 Místní Open JMK (B-A) Hladík Jiří Turbocap Turbína 7/4 20 20 C
30.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 21 19 C
30.10.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 18 19 C
28.10.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 22 20 C
28.10.2017 Reg.Master Vysočina junioři Netolický Milan Dušejov Sokolovna 9 7 B
28.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Homolka 7 19 C
27.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   08 Klub Ajeto 21 19 C
27.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   08 Plzeňka 14 21 C
27.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Švehly 20 20 C
26.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 18 20 C
26.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   05 Cukrovar 19 21 C
23.10.2017 3 Místní Open JMK (B-A) Hladík Jiří Turbocup Turbína 7/3 19 18 C
23.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 15 18 C
21.10.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   U Káňů Radvanice 15 19 C
21.10.2017 Open KHK S&J jednotlivci Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice (Shanghai) 18 27 C
21.10.2017 Open KHK-S&J mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 11 22 C
21.10.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   RM Strážkovice 9 11 B
21.10.2017 StČ pohár základní   04 Homolka 9 19 C
20.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 16 18 C
19.10.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko TOP 7/2018 20 17 C
19.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 20 21 C
17.10.2017 StČ pohár základní   03 Sportclub FraJa 13 18 C
16.10.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 19 20 C
14.10.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 23 18 C
14.10.2017 StČ pohár základní   04 Homolka 14 21 C
14.10.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 11 23 C
13.10.2017 28 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 7 10 C
13.10.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 14 21 C
11.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 14 19 C
7.10.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Sobotní Kozlovka 23 19 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 18:32

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 18:32:29