Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/437)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 786 | Turnajů: 437

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.10.2017 5 Master KHK-S&J dvojice ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 15 12 B
21.10.2017 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Nové Sedlo Meteor 9 5 B
21.10.2017 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 9 9 B
21.10.2017 Reg.Master StČ dvojice ženy   08 Klub Ajeto 13 6 B
21.10.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   RM Strážkovice 9 4 B
19.10.2017 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 10 12 C
19.10.2017 StČ pohár dvojice   04 U Jána 7 12 C
17.10.2017 Místní Open Karlovarsko dvojice   Chodov Žíla open 2017 19 15 C
17.10.2017 StČ pohár dvojice   04 U Jána 7 12 C
16.10.2017 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 13 12 C
14.10.2017 Open oblasti MSK - dvoj. ženy   U Hynečků Brušperk 4 6 C
14.10.2017 Open Ústeckého kraje - dvojice   Zabrušany U hřiště 15 11 C
14.10.2017 Reg.Master StČ dvojice ženy   04 U Jána 7 6 B
14.10.2017 StČ pohár dvojice   04 U Jána 6 9 C
14.10.2017 StČ pohár dvojice   34 Základna 13 12 C
13.10.2017 Místní Open KHK jih - dvojice   Chlumecký open dvojice 10 15 C
13.10.2017 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 14 12 C
10.10.2017 StČ pohár dvojice   04 U Jána 9 10 C
9.10.2017 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 19 12 C
7.10.2017 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 18 12 C
6.10.2017 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 15 12 C
3.10.2017 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 11 12 C
2.10.2017 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 8 12 C
2.10.2017 StČ pohár dvojice   05 Na novym místě 8 12 C
30.9.2017 3 RGP dvojice ženy Uhříček Břetislav Most KD Repre 52 6 A
26.9.2017 StČ pohár dvojice   04 U Jána 8 10 C
25.9.2017 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 22 12 C
23.9.2017 StČ pohár dvojice   04 U Jána 12 12 C
22.9.2017 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 12 12 C
19.9.2017 Místní Open Karlovarsko dvojice   Chodov Žíla open 2017 18 15 C
18.9.2017 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 11 12 C
18.9.2017 StČ pohár dvojice   05 Na novym místě 4 12 C
18.9.2017 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 9 10 C
16.9.2017 4 Master KHK-S&J dvojice ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 17 12 B
16.9.2017 Open oblasti MSK - dvoj. ženy   U Kočky Ostrava-Svinov 3 6 C
16.9.2017 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy   Bažiny-Hrádek n.N. 5 6 B
16.9.2017 Reg.Master StČ dvojice ženy   04 Chlumecká 9 6 B
9.9.2017 4 RM Ústecka (východ) - dvojice ženy Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 13 6 B
9.9.2017 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Přelouč Palma 3 7 B
9.9.2017 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy   Popovice 4 10 B
9.9.2017 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy Beňuš Jaroslav Meteor N.Sedlo 7 5 B
9.9.2017 Reg.Master KHK-J dvojice ženy   RGM HK 6 8 B
9.9.2017 Reg.Master MSK dvojice ženy   Rubín Ostrava 4 6 B
9.9.2017 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 5 7 B
9.9.2017 Reg.Master StČ DVOJICE   08 U krkavce 14 9 B
9.9.2017 Reg.Master StČ dvojice ženy   04 U Jána 7 6 B
9.9.2017 Reg.Master StČ dvojice ženy   08 Klub Ajeto 11 6 B
9.9.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   4. RM Žabovřesky 8 4 B
9.9.2017 StČ pohár dvojice   04 Homolka 6 9 C
8.9.2017 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 8 12 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 02:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 02:35:16