Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1088)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice muži | Dvojic: 4830 | Turnajů: 1088

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
24.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 9 8 C
24.9.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 18 11 C
22.9.2018 3 RGP dvojice muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 94 5 A
22.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 12 9 C
22.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Hole in one 8 6 C
21.9.2018 StČ pohár dvojice   08 Club Kamýk 9 11 C
21.9.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 12 11 C
21.9.2018 StČ pohár dvojice   10 KD Kbely 5 8 C
21.9.2018 StČ pohár dvojice   10 U Švehly 8 8 C
20.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 11 8 C
20.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Mystery bar 5 8 C
20.9.2018 StČ pohár dvojice   04 U Jána 6 8 C
20.9.2018 StČ pohár dvojice   10 U Knotků 7 8 C
19.9.2018 StČ pohár dvojice   10 U Pipkina 8 8 C
19.9.2018 StČ pohár dvojice   10 U Švehly 12 8 C
18.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 4 5 C
18.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Hole in one 5 6 C
18.9.2018 StČ pohár dvojice   04 U Jána 6 6 C
18.9.2018 StČ pohár dvojice   10 KD Bílá hora 8 8 C
17.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 11 11 C
17.9.2018 StČ pohár dvojice   05 Na novym místě 8 6 C
17.9.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 18 9 C
15.9.2018 4 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 33 9 B
15.9.2018 Open oblasti MSK - dvoj. muži   Vagon Havířov 22 5 C
15.9.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan Plzeň, klub OKO Plzeň 17 8 B
15.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 12 8 C
15.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Hole in one 7 8 C
14.9.2018 StČ pohár dvojice   08 Club Kamýk 7 8 C
14.9.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 10 8 C
14.9.2018 StČ pohár dvojice   10 U Švehly 5 8 C
13.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 12 8 C
13.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Hole in one 7 8 C
13.9.2018 StČ pohár dvojice   04 U Jána 9 8 C
13.9.2018 StČ pohár dvojice   10 U Knotků 5 11 C
12.9.2018 StČ pohár dvojice   10 U Pipkina 12 8 C
12.9.2018 StČ pohár dvojice   10 U Švehly 13 11 C
11.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 5 7 C
11.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Hole in one 6 6 C
11.9.2018 StČ pohár dvojice   04 U Jána 7 6 C
11.9.2018 StČ pohár dvojice   10 KD Bílá hora 4 6 C
10.9.2018 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 10 8 C
10.9.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 20 9 C
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 10 8 B
8.9.2018 4 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír RGM HK 15 9 B
8.9.2018 4 Reg.Master Ústecka - dvojice muži   KD, Dobroměřice 42 5 B
8.9.2018 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Koclířov KD 20 8 B
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS dvojice muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín 24 8 B
8.9.2018 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži   Nové Sedlo Meteor 32 9 B
8.9.2018 Reg.Master Liberecka - dvojice muži   Pivnice v Zátiší-Liberec 16 5 B
8.9.2018 Reg.Master MSK dvojice muži   Rubín Ostrava 13 5 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 04:25

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 04:25:46