Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1364)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 460 | Turnajů: 1364

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
22.10.2017 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávník Vsetín 21 10 B
22.10.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávník Vsetín 11 9 B
21.10.2017 5 Nominační Master KHK (s TOP) muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 76 16 B
21.10.2017 5 Nominační Master KHK (s TOP) ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 34 13 B
21.10.2017 5 TOP Master KHK-S&J muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 16 19 B
21.10.2017 5 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 8 18 B
21.10.2017 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov Fatima 43 10 B
21.10.2017 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov Fatima 10 8 B
21.10.2017 Reg.Master Karlovarsko muži   Nové Sedlo Meteor 54 10 B
21.10.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo Meteor 19 8 B
21.10.2017 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 52 10 B
21.10.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 18 10 B
21.10.2017 Reg.Master StČ muži   08 Klub Ajeto 30 11 B
21.10.2017 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 26 12 B
21.10.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži   RM Strážkovice 70 10 B
21.10.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   RM Strážkovice 20 9 B
21.10.2017 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   4. RM Strážkovice 12 15 B
14.10.2017 Reg.Master StČ muži   04 U Jána 43 11 B
14.10.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 16 11 B
16.9.2017 14 TOP Master KHK-S&J muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 16 15 B
16.9.2017 11 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 8 17 B
16.9.2017 4 Nominační Master KHK (s TOP) muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 74 16 B
16.9.2017 4 Nominační Master KHK (s TOP) ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 40 13 B
16.9.2017 Reg.Master Liberecka - muži   Bažiny-Hrádek n.N. 29 10 B
16.9.2017 Reg.Master Liberecka - ženy   Bažiny-Hrádek n.N. 9 10 B
16.9.2017 Reg.Master StČ muži   04 Chlumecká 45 12 B
16.9.2017 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 17 11 B
9.9.2017 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 74 10 B
9.9.2017 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 23 10 B
9.9.2017 4 TOP RM Ústecka - muži Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 12 14 B
9.9.2017 4 TOP RM Ústecka - ženy Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 6 12 B
9.9.2017 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 32 10 B
9.9.2017 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Přelouč Palma 38 10 B
9.9.2017 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Přelouč Palma 7 8 B
9.9.2017 Reg.Master JMOŠS muži   Popovice 45 15 B
9.9.2017 Reg.Master JMOŠS ženy   Popovice 9 11 B
9.9.2017 Reg.Master Karlovarsko muži Beňuš Jaroslav Meteor N.Sedlo 52 10 B
9.9.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy Beňuš Jaroslav Meteor N.Sedlo 16 8 B
9.9.2017 Reg.Master KHK-J&S - muži   RGM HK 41 14 B
9.9.2017 Reg.Master KHK-J&S - ženy   RGM HK 13 12 B
9.9.2017 Reg.Master MSK muži   Rubín Ostrava 33 10 B
9.9.2017 Reg.Master MSK ženy   Rubín Ostrava 8 10 B
9.9.2017 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 15 8 B
9.9.2017 Reg.Master StČ muži   04 U Jána 30 11 B
9.9.2017 Reg.Master StČ muži   08 Klub Ajeto 35 11 B
9.9.2017 Reg.Master StČ muži   08 U krkavce 24 11 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 13 11 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 22 12 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   08 U krkavce 7 10 B
9.9.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   4. RM Žabovřesky 25 9 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 17:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 17:19:55