Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6198)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 2177 | Turnajů: 6292

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
12.12.2017 4 Open KHK-S jednotlivci Vohnout Zdeněk 23 Jičín Don Cortez 14 5 C
12.12.2017 StČ pohár základní   04 Pivní bar 11 9 7 C
12.12.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 14 7 C
12.12.2017 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno I   Úsobrno 11 11 C
11.12.2017 9 Star Arena Cup - základní Tajovský Jiří Star arena Brno 10 7 C
11.12.2017 StČ pohár základní   03 Las Vegas 5 6 C
11.12.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 19 9 C
11.12.2017 StČ pohár základní   04 Chrpa 14 7 C
11.12.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 13 9 C
11.12.2017 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup I   Bar U Kola Sloup 11 11 C
9.12.2017 12 Rocky Cup - finále Soukal Jiří Rocky bar Brno 18 6 C
9.12.2017 ČDS CUP - finále Ženy Špička Zdeněk Kulturní dům Čelčice 38 11 C
9.12.2017 Minimaster Plzeňského kraje Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 6 3 C
9.12.2017 Mistrovství KHK jih - finále ŽENY   Matys 19 6 C
9.12.2017 Open Olomoucko smíšený Špička Zdeněk Kulturní dům Čelčice 109 7 C
9.12.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 20 9 C
9.12.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 10 7 C
9.12.2017 StČ pohár základní   08 Podlešín 9 7 C
9.12.2017 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 16 7 C
9.12.2017 Strmeň Cup - U Kolečka I   Bejvávalo U Kolečka 26 9 C
8.12.2017 49 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 14 6 C
8.12.2017 23 Novoborský Šipkáč Cup Havlíček Oto Nový Bor Mini Sport Bar 11 5 C
8.12.2017 10 Brtnická šipková liga Votava Michal Brtnice U Marušky 23 7 C
8.12.2017 MO Plzeňského kraje - jednotlivci   Holoubkov 15 5 C
8.12.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 29 7 C
8.12.2017 StČ pohár základní   07 Tehov 9 7 C
8.12.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 13 9 C
8.12.2017 StČ pohár základní   10 Kajot 18 8 C
8.12.2017 StČ pohár základní   10 U Libora 16 7 C
8.12.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 7 4 C
7.12.2017 12 Open Zlínsko ženy Bayerová Jana Bar Trávníky Vsetín 9 4 C
7.12.2017 1 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 22 5 C
7.12.2017 MJČ Motorest Štěpánovice   MO Motorest Štěpánovice 21 12 C
7.12.2017 StČ pohár základní   03 Řipská 11 7 C
7.12.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 15 7 C
7.12.2017 StČ pohár základní   05 Cukrovar 23 8 C
7.12.2017 StČ pohár základní   08 Bar 99 11 7 C
7.12.2017 StČ pohár základní   08 U krkavce 8 7 C
7.12.2017 StČ pohár základní   10 Magic 9 7 C
7.12.2017 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry I   Snack bar Jerry 11 11 C
6.12.2017 12 Pirátský Open (DKO) Vlk Martin 17 Rtyně U Vlčků 13 7 C
6.12.2017 2 La Putica Cup Malíšková Veronika Pizza La Putica 11 5 C
6.12.2017 2 O pohár Sparty (DKO) Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 15 5 C
6.12.2017 MJČ Bar Spolí   MO Bar Nové Spolí 12 12 C
6.12.2017 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 11 5 C
6.12.2017 StČ pohár základní   10 Lidový dům Kbely 12 7 C
6.12.2017 StČ pohár základní   10 U Pipkina 18 7 C
6.12.2017 Strmeň Cup - Pivnice U Čajdy Kuřim I   Čajda Kuřim 7 11 C
6.12.2017 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice I   Tatran Kohoutovice 11 10 C
6.12.2017 Strmeň Cup - U Kolečka I   Bejvávalo U Kolečka 12 9 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 19:51

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 19:51:32