Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6286)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 2165 | Turnajů: 6286

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.10.2017 StČ pohár základní   10 U nás 11 17 C
16.10.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 11 11 C
14.10.2017 19 O putovní pohár Kahanu Černá Marcela 10 Žacléř Kahan 13 16 C
14.10.2017 O putovní pohár Kahanu doplňkový Černá Marcela 10 Žacléř Kahan 8 15 C
14.10.2017 Open oblasti MSK - ženy   U Hynečků Brušperk 9 10 C
14.10.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 16 11 B
14.10.2017 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 15 15 C
14.10.2017 StČ pohár základní   05 U sadu 9 16 C
14.10.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 8 10 C
14.10.2017 Strmeň Cup - Sport bar Chrlice II   Sport bar Chrlice 8 22 C
14.10.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo U Kolečka 20 20 C
14.10.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 11 24 C
13.10.2017 41 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 15 17 C
13.10.2017 37 Morucup (DKO) Klempíř Petr 08 Trutnov-H.S.M. U Machače 15 15 C
13.10.2017 28 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 7 10 C
13.10.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   U Matyho 19 16 C
13.10.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 18 21 C
13.10.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 14 21 C
13.10.2017 StČ pohár základní   08 U české lípy 18 15 C
13.10.2017 StČ pohár základní   10 Kajot 17 20 C
13.10.2017 StČ pohár základní   10 U Barryho 20 16 C
13.10.2017 StČ pohár základní   10 U Libora 18 17 C
13.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 22 20 C
13.10.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 12 11 C
12.10.2017 42 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 24 17 C
12.10.2017 18 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat 19 22 C
12.10.2017 18 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atlantis Přerov 17 24 C
12.10.2017 4 Open Zlínsko ženy Bayerová Jana Bar Trávníky Vsetín 9 10 C
12.10.2017 Jackpot Cup Moravskoslezský   Globus Frýdek-Místek 10 16 C
12.10.2017 StČ pohár základní   03 Řipská 17 17 C
12.10.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 9 17 C
12.10.2017 StČ pohár základní   05 Cukrovar 28 18 C
12.10.2017 StČ pohár základní   08 Bar 99 11 17 C
12.10.2017 StČ pohár základní   08 U dobroty 4 15 C
12.10.2017 StČ pohár základní   08 U krkavce 7 14 C
12.10.2017 StČ pohár základní   10 Magic 9 17 C
12.10.2017 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře IV   Bar U Statečného Kováře 9 19 C
11.10.2017 47 O pohár Sparty (DKO) Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 25 19 C
11.10.2017 45 Staropramen Open U Máchy (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. U Machače 21 19 C
11.10.2017 18 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav Hostinec U Studny 15 21 C
11.10.2017 18 ČDS Cup Uničov Smékal Roman Pivnice Na Střelnici 22 21 C
11.10.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Karlovy Vary u Průšů 30 15 C
11.10.2017 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 19 17 C
11.10.2017 StČ pohár základní   03 U Pepého 10 16 C
11.10.2017 StČ pohár základní   05 Na novym místě 14 17 C
11.10.2017 StČ pohár základní   10 Pipkin 15 17 C
11.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 14 19 C
11.10.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club IV   M 13 Darts Club 18 22 C
11.10.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo U Kolečka 21 25 C
10.10.2017 20 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 11 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 18:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 18:46:03