Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6382)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 2130 | Turnajů: 6382

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.8.2018 12 Letní házení - základní turnaj   MATY´s BAR 71 21 C
20.8.2018 StČ pohár zvýhodněný   04 Chrpa 29 19 C
20.8.2018 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 21 15 C
18.8.2018 14 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav 10 Žacléř Bingo 9 16 C
18.8.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Bjelidlo OPEN 15 15 C
18.8.2018 Open Olomoucko smíšený Špička Zdeněk Sport Bar Slovan Šternberk 18 15 C
18.8.2018 Open Olomoucko ženy Špička Zdeněk Sport Bar Slovan Šternberk 6 9 C
18.8.2018 Open Ústeckého kraje   Machův Mlýn 9 16 C
18.8.2018 Open Ústeckého kraje - ženy   Machův Mlýn 12 9 C
18.8.2018 StČ pohár základní   04 Hole in one 24 19 C
18.8.2018 StČ pohár základní   08 Podlešín 12 19 C
18.8.2018 StČ pohár základní   34 Základna 17 19 C
18.8.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VIII   Bejvávalo U Kolečka 35 23 C
17.8.2018 34 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 19 16 C
17.8.2018 JC Litvínov Fotbalová hospůdka   Machův Mlýn 21 9 C
17.8.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 16 C
17.8.2018 Open Ústeckého kraje   Machův Mlýn 13 16 C
17.8.2018 StČ pohár základní   07 Tehov 15 19 C
17.8.2018 StČ pohár základní   08 Club Kamýk 22 20 C
17.8.2018 StČ pohár základní   08 Plzeňka 11 19 C
17.8.2018 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 7 14 C
17.8.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická 14 20 C
16.8.2018 8 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 8 10 C
16.8.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Obermajer Oldřich Roxy BAR open 29 16 C
16.8.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 11 15 C
16.8.2018 Open KHK-S jednotlivci Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 13 16 C
16.8.2018 Open Ústeckého kraje   Machův Mlýn 59 20 C
16.8.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 28 23 C
16.8.2018 StČ pohár základní   04 Mystery bar 19 19 C
16.8.2018 StČ pohár základní   04 U Jána 24 20 C
16.8.2018 StČ pohár základní   08 Bar 99 8 19 C
16.8.2018 StČ pohár základní   10 Magic 26 21 C
16.8.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 17 23 C
15.8.2018 40 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. Sedmička 31 20 C
15.8.2018 37 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 17 21 C
15.8.2018 11 Túrka - Bílovice nad Svitavou - základní   Bílovice 13 20 C
15.8.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Kovárna Frýdek-Místek 15 14 C
15.8.2018 MJČ Žabovřesky   MO Žabovřesky 15 16 C
15.8.2018 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 13 15 C
15.8.2018 Open Ústeckého kraje   Machův Mlýn 42 16 C
15.8.2018 StČ pohár základní   03 Grey bar Na zastávce 22 19 C
15.8.2018 StČ pohár základní   03 U Pepého 12 17 C
15.8.2018 StČ pohár základní   10 U Nikolky 4 17 C
15.8.2018 StČ pohár základní   10 U Pipkina 23 20 C
15.8.2018 StČ pohár základní   10 U Švehly 34 21 C
15.8.2018 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick V   Restaurace Hattrick 14 23 C
14.8.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Chodov Žíla open 2018 20 11 C
14.8.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Sokolov Alex 19 13 C
14.8.2018 MJČ Classic bar Strakonice   MO Classic Strakonice 28 15 C
14.8.2018 MJČ Pivní bar Vltava ČB   MO Pivní bar Vltava ČB 18 16 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2018 03:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.8.2018 03:46:33