Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/10834)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 9889 | Turnajů: 10834

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
25.9.2018 Úterní Vagónek Pavlista Zdeněk 20 Velký Třebešov U Vagonu 6 8 C
24.9.2018 35 Salám Open Šulitka Miroslav 24 Malé Svatoňovice Salamandr 8 10 C
24.9.2018 Salám Open doplňkový Šulitka Miroslav 24 Malé Svatoňovice Salamandr 6 9 C
24.9.2018 StČ pohár muži zvýhodněný   08 Klub Ajeto 23 10 C
24.9.2018 StČ pohár zvýhodněný   04 Chrpa 21 17 C
24.9.2018 StČ pohár zvýhodněný   10 U Králů 11 20 C
23.9.2018 Open Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 13 15 C
22.9.2018 40 TOP RGP 24 Jarý Stanislav Králíky Kulturní dům 16 8 A
22.9.2018 16 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Staško David JC Litoměřice Pokratická Hospůdka 13 20 C
22.9.2018 3 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 209 6 A
22.9.2018 Malá RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 145 4 C
22.9.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Vaňková Hübschová Bjelidlo open 11 14 C
22.9.2018 Open KHK-S jednotlivci Fronc Jaroslav Žacléř Bingo 9 14 C
22.9.2018 StČ pohár muži základní   04 Chlumecká 20 12 C
22.9.2018 StČ pohár základní   04 Hole in one 19 16 C
22.9.2018 StČ pohár základní   41 Bunkr 20 20 C
22.9.2018 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 9 14 C
22.9.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VIII   Bejvávalo u Kolečka 16 24 C
21.9.2018 39 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 19 16 C
21.9.2018 15 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 17 18 C
21.9.2018 14 JC Semily SC restaurace Nový Petr JC Semily restaurace 9 17 C
21.9.2018 4 JC Duchcov Na tribuně Blahník Roman JC Duchcov U Kapitána 7 14 C
21.9.2018 3 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 16 16 C
21.9.2018 JC Jablonec n/N U Péci Schmidtová Jana JC Jablonec n/N U Péci 14 17 C
21.9.2018 JC Jirkov Duha Stýblo Vladimír JC Jirkov Duha 7 17 C
21.9.2018 MJČ Bar U Koníka ČB   MO U Koníka ČB 13 13 C
21.9.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 25 16 C
21.9.2018 RGP zahřívák Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 72 7 C
21.9.2018 StČ pohár muži základní   08 Klub Ajeto 15 12 C
21.9.2018 StČ pohár základní   04 Kobra 12 18 C
21.9.2018 StČ pohár základní   07 Tehov 13 18 C
21.9.2018 StČ pohár základní   08 Club Kamýk 19 18 C
21.9.2018 StČ pohár základní   08 Plzeňka 14 22 C
21.9.2018 StČ pohár základní   10 KD Kbely 18 19 C
21.9.2018 StČ pohár základní   10 U Anity 14 16 C
21.9.2018 StČ pohár základní   10 U Libora 11 18 C
21.9.2018 StČ pohár základní   10 U Švehly 17 20 C
21.9.2018 StČ pohár základní   11 Na hřišti 21 12 C
21.9.2018 Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce III   Pivnice Na Sýpce 11 21 C
20.9.2018 33 Skalka Cup Bedlivý Pavel 26 Úpice Pod Skalkou 17 15 C
20.9.2018 15 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin SportBar U Arnošta Hranice 22 22 C
20.9.2018 15 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat Olomouc 22 19 C
20.9.2018 15 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atláč Přerov 16 20 C
20.9.2018 15 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Pizza LaPutica Prostějov 15 21 C
20.9.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 12 13 C
20.9.2018 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 12 15 C
20.9.2018 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika JC Jirkov Dream Bar 13 19 C
20.9.2018 JC Most Mamut Dolejší Dana JC Most Mamut 9 15 C
20.9.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Omega Frýdek-Místek 13 13 C
20.9.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Obermajer Oldřich Roxy bar 24 16 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 04:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 04:32:54