Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-30/30)
  Náhled Tisk Nahoru
Mládež pro ministerstvo

Pracovní | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 90 | Turnajů: 1274

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
29.10.2016 5 Nominační Master KHK (s TOP) muži J&S Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 73 4 B
29.10.2016 2 Reg.Master StČ muži   04 Homolka 41 6 B
29.10.2016 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - muži Netolický Milan Dušejov Sokolovna 79 4 B
22.10.2016 5 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Minařík Jiří Travčice, KD 93 4 B
22.10.2016 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   5. RM Plav 72 3 B
22.10.2016 Reg.Master JMOŠS muži   Bowling Boby 54 4 B
22.10.2016 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 44 4 B
15.10.2016 2 Reg.Master StČ muži   04 Chlumecká 52 6 B
17.9.2016 4 Nominační Master KHK (s TOP) muži J&S Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 48 4 B
17.9.2016 1 Reg.Master StČ muži   04 Chlumecká 35 6 B
17.9.2016 RM Vysočina & Pardubicko (+FC) muži Netolický Milan Hlinsko Skalsko 45 4 B
10.9.2016 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Minařík Jiří Velké Březno Tivoli restaurace 80 4 B
10.9.2016 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   4. RM Plav 84 3 B
10.9.2016 Reg.Master Brněnsko muži   Horácká restaurace Brno- Řečkovice 48 4 B
10.9.2016 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 65 4 B
14.5.2016 3 Nominační Master KHK (s TOP) muži J&S Vylíčil Ondřej Trutnov Národní dům 86 4 B
14.5.2016 Reg. Master Pardubicko - muži Bernard Vladimír Luková 39 4 B
7.5.2016 3 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   Travčice, Kulturní dům 61 4 B
7.5.2016 Reg.Master JMOŠS muži   Boby 51 4 B
7.5.2016 Reg.Master MSK muži   Ural Ostrava 36 4 B
7.5.2016 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 57 4 B
19.3.2016 2 Nominační Master KHK (s TOP) muži J&S Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 72 4 B
19.3.2016 2 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   Duchcov Efko club 78 4 B
19.3.2016 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   2. RM Plav 86 3 B
19.3.2016 Reg.Master Brněnsko muži   S Klub Brno 55 4 B
30.1.2016 1 Nominační Master KHK (s TOP) muži J&S Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 72 4 B
30.1.2016 Reg.Master Liberecka - muži   Pivnice V Zátiší-Liberec 56 4 B
23.1.2016 1 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   Podbořany Národní dům 90 4 B
23.1.2016 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   1. RM Plav 81 3 B
23.1.2016 Reg.Master JMOŠS muži   Bowling bar Boby 86 4 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 07:06

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 07:06:51