Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/464)
  Náhled Tisk Nahoru
2016 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 119 | Turnajů: 482

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
9.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   03 U Pepého 16 6 C
5.11.2016 StČ pohár základní   04 Na křižovatce 15 5 C
4.11.2016 MJČ Slavče   MO Slavče 13 4 C
3.11.2016 Strmeň Cup - Pivn. Papučárna Blansko I   Papučárna Blansko 11 7 C
1.11.2016 Úterní šipkování v OKU   Plzeň, Husovka 33 7 C
29.10.2016 Open KHK-S&J mládež Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 9 7 C
29.10.2016 U Huberta - zvýhodněný   U Huberta podzim sobota dvojnásobný 14 5 C
28.10.2016 MJČ Sparta Loučovice   MO Sparta Loučovice 14 6 C
28.10.2016 StČ pohár muži základní   04 Barcheeta 19 4 C
28.10.2016 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I   Pivní bar Lidická 10 7 C
28.10.2016 TP Ohníč Sport klub   Ohnič 23 6 C
27.10.2016 StČ pohár muži základní   04 Chlumecká 34 4 C
27.10.2016 U Huberta - základní   U Huberta podzim čtvrtek 23 6 C
25.10.2016 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I   Pivní bar Lidická 11 7 C
24.10.2016 StČ pohár základní   03 Las Vegas 11 5 C
22.10.2016 StČ pohár základní   04 Na křižovatce 17 5 C
22.10.2016 U Huberta - základní   U Huberta podzim sobota 16 6 C
21.10.2016 MJČ Sparta Loučovice   MO Sparta Loučovice 9 6 C
21.10.2016 TP Ohníč Sport klub   Ohnič 18 6 C
20.10.2016 12 Vagon Meixner Jiří 06 Velký Třebešov U Vagonu 20 7 C
19.10.2016 Strmeň Cup - Pivnice U Čajdy Kuřim I   Pivnice U Čajdy Kuřim 9 8 C
18.10.2016 19 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš Pohostinství Hrabůvka 11 7 C
15.10.2016 Jackpot Cup Moravskoslezský   Cafe bar Havířov 13 6 C
15.10.2016 U Huberta - základní   U Huberta podzim sobota 16 5 C
14.10.2016 MC Výškov U Lípy   Výškov U Lípy 15 6 C
14.10.2016 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Hospůdka Libín 18 6 C
14.10.2016 MJČ Sparta Loučovice   MO Sparta Loučovice 18 6 C
14.10.2016 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 36 6 C
14.10.2016 StČ pohár muži základní   04 Barcheeta 17 4 C
14.10.2016 TP Ohníč Sport klub   Ohnič 22 6 C
11.10.2016 Úterní šipkování v OKU   Plzeň, Husovka 29 5 C
8.10.2016 2 Úpická túrka bonusový Sobolík Jiří 09 Velké Svatoňovice U Jouzy 22 8 C
8.10.2016 Jackpot Cup Moravskoslezský   Cafe bar Havířov 12 6 C
8.10.2016 StČ pohár zvýhodněný   04 Na křižovatce 26 5 C
8.10.2016 Strmeň Cup - U Kolečka I   U Kolečka 31 8 C
7.10.2016 Fit Cup Kadrmas Pavel M.Třebová 10 5 C
7.10.2016 Fit Cup Kadrmas Pavel M.Třebová Hi-sc 10 5 C
7.10.2016 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I   Pivní bar Lidická 15 7 C
7.10.2016 TP Ohníč Sport klub   Ohníč 15 5 C
5.10.2016 TP Teplice U Šlenců   Teplice U Šlenclů 12 5 C
4.10.2016 StČ pohár zvýhodněný   34 Nová hospoda 9 7 C
1.10.2016 Strmeň Cup - Sport bar Chrlice I   Sport bar Chrlice 16 7 C
30.9.2016 Fit Cup Kadrmas Pavel M.Třebová 13 7 C
30.9.2016 Fit Cup   M.Třebová Hi-sc 14 6 C
30.9.2016 MC Most Konírna   Most Konírna 12 5 C
30.9.2016 MC Výškov U Lípy   Výškov U Lípy 17 6 C
30.9.2016 MJČ Sparta Loučovice   MO Sparta Loučovice 13 6 C
30.9.2016 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 31 6 C
30.9.2016 RGP zahřívák Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 61 6 C
30.9.2016 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I   Pivní bar Lidická 12 7 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 19:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 19:43:48