Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/832)
  Náhled Tisk Nahoru
2016 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1777 | Turnajů: 832

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
11.11.2016 MČR dvojice mixy (DKO) Uhříček Břetislav Hostinné Techtex Sport 115 5 M
11.11.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 13 3 C
9.11.2016 StČ pohár dvojice   10 Rybička 11 3 C
8.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 10 3 C
7.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 10 4 C
7.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 9 3 C
7.11.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 16 4 C
5.11.2016 14 Palmička Tour dvojic Goláň Radek Pardubice Palmička 7 2 C
5.11.2016 3 Úpická túrka dvojic Sobolík Jiří 09 Úpice Apríl bar 12 4 C
5.11.2016 Reg.Master StČ DVOJICE   Klub Ajeto 9 4 C
5.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 21 4 C
5.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Homolka 11 3 C
4.11.2016 StČ pohár dvojice   02 Korlin 9 3 C
4.11.2016 StČ pohár dvojice   04 U Vysočanského nám. 8 3 C
4.11.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 14 4 C
3.11.2016 Místní Open Karlovarsko dvojice   Ostrov Kolečko - Cricet Cut Throat 9 3 C
3.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 11 3 C
3.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Homolka 4 3 C
3.11.2016 StČ pohár dvojice   05 Tágo 6 4 C
2.11.2016 StČ pohár dvojice   06 U Tichnů 5 3 C
1.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 14 3 C
31.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 12 4 C
31.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 9 3 C
31.10.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 21 4 C
30.10.2016 Open Libereckého kraje - dvojice   Liberec U Chobota 6 3 C
29.10.2016 Dvojice U Huberta   U Huberta podzim sobota dvojice 3 3 C
29.10.2016 Open Olomoucko dvojice Malíšková Veronika MEDLOV-Memoriál Karla Zenzingera 13 3 C
29.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Homolka 5 4 C
28.10.2016 Místní Open Karlovarsko dvojice   Kraslice Nikola 9 3 C
28.10.2016 StČ pohár dvojice   02 Korlin 7 3 C
28.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Novellino 7 3 C
28.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Styxx 5 3 C
28.10.2016 StČ pohár dvojice   08 Hotel Cham 5 3 C
28.10.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 21 4 C
27.10.2016 Open KHK-S dvojice Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 8 2 C
27.10.2016 Open Libereckého kraje - dvojice   Liberec U Chobota 12 4 C
27.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 22 4 C
27.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Homolka 5 3 C
24.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 6 3 C
24.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 7 3 C
24.10.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 16 4 C
22.10.2016 Místní Open Karlovarsko dvojice   Chodov KASS - Region 17 2 C
22.10.2016 Mixy Plzeň   Plzeň, Husovka 11 2 C
22.10.2016 MO Pardubický kraj - dvojice Skala Martin Pardubice Star Arena 16 4 C
22.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 25 4 C
22.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Homolka 7 4 C
22.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Na křižovatce 10 3 C
22.10.2016 StČ pohár dvojice   10 Rybička 5 3 C
21.10.2016 StČ pohár dvojice   02 Korlin 8 3 C
21.10.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 13 3 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 04:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 04:33:05