Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/250)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár jednotlivců - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 67 | Turnajů: 250

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.11.2015 MČR juniorky Uhříček Břetislav Hostinné Techtex Sport 6 2 M
14.11.2015 StČ pohár základní   04 Barchetach 13 6 C
14.11.2015 StČ pohár základní   04 Repre 19 5 C
14.11.2015 StČ pohár základní   04 Repre 11 5 C
14.11.2015 StČ pohár základní   04 Repre 5 4 C
10.11.2015 MJČ Na Piketě JH   MO Piketa 17 6 C
7.11.2015 MO Pardubický kraj - jednotl.   Chrudim Kleopatra 19 6 C
7.11.2015 StČ pohár zvýhodněný   04 Repre 20 6 C
7.11.2015 StČ pohár zvýhodněný   04 Repre 15 7 C
31.10.2015 StČ pohár základní   04 Repre 11 7 C
30.10.2015 20 ČDS Cup Čelčice   Hostinec Čelčice 14 7 C
30.10.2015 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek   MO Halloween Písek 19 6 C
30.10.2015 Vavřincovy šipkové čtvrtky   Vavřincovy pátky 8 6 C
29.10.2015 StČ pohár základní   05 Cukrovar 32 6 C
28.10.2015 StČ pohár základní   04 U Tichnů 28 6 C
27.10.2015 StČ pohár základní   04 Kostelní Hlavno 13 6 C
24.10.2015 MO & Region Vysočiny - ženy   Dušejov Sokolovna 19 4 C
24.10.2015 Reg.Master Vysočina junioři   Dušejov Sokolovna 4 3 B
23.10.2015 19 ČDS Cup Čelčice   Hostinec Čelčice 17 8 C
23.10.2015 StČ pohár základní   02 Korlin 16 6 C
23.10.2015 StČ pohár základní   04 U Šimůnků Dubeč 16 6 C
22.10.2015 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek   MO Bar U Zlaté Husy Písek 17 6 C
22.10.2015 StČ pohár základní   05 Cukrovar 32 6 C
21.10.2015 StČ pohár základní   04 U Tichnů 23 6 C
21.10.2015 StČ pohár základní   07 Fantomas 9 6 C
20.10.2015 StČ pohár základní   04 Bar K35A 12 6 C
19.10.2015 21 Túrka - Turbína - finále   Turbína Brno 30 6 C
17.10.2015 5 Reg.Master Ústecka - mládež   Travčice Kulturní dům 5 3 B
17.10.2015 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   5. RM Plav 3 3 B
17.10.2015 StČ pohár základní   04 Vodárna 9 4 C
16.10.2015 18 ČDS Cup Čelčice   Hostinec Čelčice 16 7 C
16.10.2015 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Hospůdka Libín 14 6 C
16.10.2015 StČ pohár základní   02 Korlin 16 6 C
15.10.2015 18 ČDS Cup Čehovice   kulturák čehovice 17 8 C
12.10.2015 20 Túrka - Turbína - základní   Turbína Brno 20 6 C
9.10.2015 36 Morucup   Trutnov-H.S.M. U Machače 22 6 C
9.10.2015 17 ČDS Cup Čelčice   Hostinec Čelčice 13 7 C
9.10.2015 MJČ Bikers bar Prachatice   MO Hospůdka Libín 9 6 C
9.10.2015 StČ pohár zvýhodněný   02 Korlin 24 6 C
8.10.2015 17 ČDS Cup Hranice   Sportbar u Arnošta 17 7 C
8.10.2015 StČ pohár zvýhodněný   05 Cukrovar 28 6 C
7.10.2015 32 Faraon cup - základní 2   Hlinsko Sport Bar 9 6 C
7.10.2015 17 ČDS Cup Šumperk   Pivnice Šipkový klub Šumperk 12 7 C
5.10.2015 19 Túrka - Turbína - základní   Turbína Brno 25 6 C
3.10.2015 JC Litoměřice Astra pivnice   Litoměřice Astra pivnice 8 6 C
3.10.2015 StČ pohár základní   04 Repre Kostelec n/L 28 6 C
2.10.2015 StČ pohár základní   02 Korlin 20 6 C
2.10.2015 StČ pohár základní   04 U lípy 13 6 C
1.10.2015 16 ČDS Cup Čehovice   kulturák čehovice 15 8 C
30.9.2015 StČ pohár základní   05 Na novym místě 4 6 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 08:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 08:38:55