Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/68984)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - ženy

Další statistické přehledy | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 6940 | Turnajů: 68984

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.2.2018 StČ pohár zvýhodněný   04 Chrpa 21 16 C
19.2.2018 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 12 10 C
18.2.2018 Strmeň Cup - Club 2V U divokých koček II   U Divokých Koček Vyškov 7 28 C
17.2.2018 1 Malá RGP ženy Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 77 6 C
17.2.2018 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 22 15 C
17.2.2018 StČ pohár základní   34 Základna 17 16 C
17.2.2018 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 16 15 C
17.2.2018 Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce I   Pivnice Na Sýpce 9 34 C
17.2.2018 Strmeň Cup - U Kolečka III   Bejvávalo U Kolečka 28 38 C
17.2.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč I   U Lesíka Třebíč 7 25 C
16.2.2018 1 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Hostinec Čelčice 13 23 C
16.2.2018 1 RGP zahřívák Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 78 8 C
16.2.2018 MJČ Bar U Koníka ČB   MO U Koníka ČB 8 13 C
16.2.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 23 22 C
16.2.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Žáci 5 12 C
16.2.2018 StČ pohár základní   07 Tehov 12 18 C
16.2.2018 StČ pohár základní   08 Club Kamýk 18 17 C
16.2.2018 StČ pohár základní   08 Hotel Cham 9 16 C
16.2.2018 StČ pohár základní   08 Plzeňka 13 18 C
16.2.2018 StČ pohár základní   10 Kajot 24 15 C
16.2.2018 StČ pohár základní   10 LD Kbely 22 17 C
16.2.2018 StČ pohár základní   10 U Libora 19 20 C
16.2.2018 StČ pohár základní   10 U Švehly 19 13 C
16.2.2018 StČ pohár základní   41 Na koupališti 9 15 C
16.2.2018 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 7 11 C
16.2.2018 Strmeň Cup - Restaurace Fako I   Restaurace Fako 18 36 C
16.2.2018 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa I   Restaurace U Lasa 21 39 C
15.2.2018 11 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 21 17 C
15.2.2018 6 Jičínský pohár Štěstí Dvořáková Šárka 16 Jičín Štěstí 9 15 C
15.2.2018 5 Botswana Cup ženy Bayerová Jana Bar Trávníky na Vsetíně 12 9 C
15.2.2018 2 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 10 9 C
15.2.2018 1 ČDS Cup Bolelouc Lajčík Petr Hostinec U Kříže Bolelouc 14 23 C
15.2.2018 1 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin SportBar U Arnošta Hranice 21 22 C
15.2.2018 1 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat Olomouc 14 21 C
15.2.2018 1 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Pizza LaPutica Prostějov 11 20 C
15.2.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 24 20 C
15.2.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Sokolov Fedor Cup 2017/2018 18 14 C
15.2.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Roxy bar 23 12 C
15.2.2018 Open KHK-S jednotlivci Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 14 15 C
15.2.2018 Open KHK-S jednotlivci Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 12 14 C
15.2.2018 StČ pohár základní   03 Řipská 13 13 C
15.2.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 20 19 C
15.2.2018 StČ pohár základní   04 Mystery bar 12 15 C
15.2.2018 StČ pohár základní   04 Radhošťská pivnice 7 13 C
15.2.2018 StČ pohár základní   04 U Jána 18 13 C
15.2.2018 StČ pohár základní   08 Bar 99 12 13 C
15.2.2018 StČ pohár základní   10 Magic 12 17 C
15.2.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 21 21 C
15.2.2018 StČ pohár základní   34 Základna 24 16 C
15.2.2018 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře II   Bar U Statečného Kováře 10 32 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.2.2018 10:27

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.2.2018 10:27:28