Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/68044)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - ženy

Další statistické přehledy | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 6909 | Turnajů: 68044

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
13.12.2017 StČ pohár základní   03 Grey bar Na zastávce 15 6 C
12.12.2017 4 Open KHK-S jednotlivci Vohnout Zdeněk 23 Jičín Don Cortez 14 5 C
12.12.2017 Open KHK-S jednotlivci Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 10 3 C
12.12.2017 StČ pohár základní   04 Pivní bar 11 9 7 C
12.12.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 14 7 C
12.12.2017 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno I   Úsobrno 11 11 C
11.12.2017 9 Star Arena Cup - základní Tajovský Jiří Star arena Brno 10 7 C
11.12.2017 StČ pohár základní   03 Las Vegas 5 6 C
11.12.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 19 9 C
11.12.2017 StČ pohár základní   04 Chrpa 14 7 C
11.12.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 13 9 C
11.12.2017 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 23 6 C
11.12.2017 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup I   Bar U Kola Sloup 11 11 C
9.12.2017 12 Rocky Cup - finále Soukal Jiří Rocky bar Brno 18 6 C
9.12.2017 ČDS CUP - finále Ženy Špička Zdeněk Kulturní dům Čelčice 38 11 C
9.12.2017 ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE Špička Zdeněk Kulturní dům Čelčice 143 14 C
9.12.2017 Minimaster Plzeňského kraje Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 6 3 C
9.12.2017 Mistrovství KHK jih - finále ŽENY   Matys 19 6 C
9.12.2017 Open Olomoucko smíšený Špička Zdeněk Kulturní dům Čelčice 109 7 C
9.12.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 20 9 C
9.12.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 10 7 C
9.12.2017 StČ pohár základní   08 Podlešín 9 7 C
9.12.2017 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 16 7 C
9.12.2017 Strmeň Cup - U Kolečka I   Bejvávalo U Kolečka 26 9 C
8.12.2017 49 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 14 6 C
8.12.2017 23 Novoborský Šipkáč Cup Havlíček Oto Nový Bor Mini Sport Bar 11 5 C
8.12.2017 10 Brtnická šipková liga Votava Michal Brtnice U Marušky 23 7 C
8.12.2017 9 Pístecká šipka Gabriel František Písty U Maxima 10 5 C
8.12.2017 MJČ Hospůdka Libín   MO Hospůdka Libín 11 11 C
8.12.2017 MO Plzeňského kraje - jednotlivci   Holoubkov 15 5 C
8.12.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 29 7 C
8.12.2017 StČ pohár základní   07 Tehov 9 7 C
8.12.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 13 9 C
8.12.2017 StČ pohár základní   08 U české lípy 13 6 C
8.12.2017 StČ pohár základní   10 Kajot 18 8 C
8.12.2017 StČ pohár základní   10 U Libora 16 7 C
8.12.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 17 6 C
8.12.2017 StČ pohár základní   41 Na koupališti 16 6 C
8.12.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 7 4 C
8.12.2017 Strmeň Cup - Pivárna Sloup I   Pivárna Sloup 10 10 C
7.12.2017 14 Havana Tour Lanškroun Michálek Milan Lanškroun Sportcentrum 18 8 C
7.12.2017 12 Open Zlínsko ženy Bayerová Jana Bar Trávníky Vsetín 9 4 C
7.12.2017 1 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 22 5 C
7.12.2017 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek   MO Bar U Zlaté Husy Písek 14 10 C
7.12.2017 MJČ Motorest Štěpánovice   MO Motorest Štěpánovice 21 12 C
7.12.2017 StČ pohár základní   03 Řipská 11 7 C
7.12.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 15 7 C
7.12.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 12 6 C
7.12.2017 StČ pohár základní   05 Cukrovar 23 8 C
7.12.2017 StČ pohár základní   08 Bar 99 11 7 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 08:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 08:48:34