Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/67204)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - ženy

Další statistické přehledy | Jednotlivci ženy | Hráček: 6877 | Turnajů: 67204

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.10.2017 StČ pohár základní   10 U nás 11 17 C
16.10.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 11 11 C
16.10.2017 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup IV   Bar U Kola Sloup 19 23 C
14.10.2017 19 O putovní pohár Kahanu Černá Marcela 10 Žacléř Kahan 13 16 C
14.10.2017 JC Žatec Mandl Club Suško Miroslav JC Žatec Mandl Club 14 14 C
14.10.2017 O putovní pohár Kahanu doplňkový Černá Marcela 10 Žacléř Kahan 8 15 C
14.10.2017 Open oblasti MSK - ženy   U Hynečků Brušperk 9 10 C
14.10.2017 Open Ústeckého kraje   Zabrušany U Hřiště 16 12 C
14.10.2017 Open Ústeckého kraje - ženy   Zabrušany U Hřiště 8 10 C
14.10.2017 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 15 15 C
14.10.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 10 14 C
14.10.2017 StČ pohár základní   05 U sadu 9 16 C
14.10.2017 StČ pohár základní   34 Základna 24 15 C
14.10.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 8 10 C
14.10.2017 Strmeň Cup - Sport bar Chrlice II   Sport bar Chrlice 8 22 C
14.10.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo U Kolečka 20 20 C
14.10.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 11 24 C
13.10.2017 41 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 15 17 C
13.10.2017 37 Morucup (DKO) Klempíř Petr 08 Trutnov-H.S.M. U Machače 15 15 C
13.10.2017 28 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 7 10 C
13.10.2017 10 JC Jablonec n/N U Péci   JC Jablonec n/N U Péci 28 20 C
13.10.2017 5 Pístecká šipka zvýhodněná Gabriel František Písty U Maxima 11 13 C
13.10.2017 Bolevecká šipka Šmrha Jan Bolevec 17 13 C
13.10.2017 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace   JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 13 14 C
13.10.2017 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Staško David JC Litoměřice Pokratická Hospůdka 14 17 C
13.10.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   U Matyho 19 16 C
13.10.2017 MJČ Bar U Koníka ČB   MO U Koníka ČB 12 14 C
13.10.2017 MJČ Hospůdka Libín   MO Hospůdka Libín 8 13 C
13.10.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 18 21 C
13.10.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 14 21 C
13.10.2017 StČ pohár základní   08 U české lípy 18 15 C
13.10.2017 StČ pohár základní   10 Kajot 17 20 C
13.10.2017 StČ pohár základní   10 U Barryho 20 16 C
13.10.2017 StČ pohár základní   10 U Libora 18 17 C
13.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 22 20 C
13.10.2017 StČ pohár základní   11 Na hřišti 25 15 C
13.10.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 12 11 C
13.10.2017 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč II   Star Aréna Třebíč 19 21 C
12.10.2017 42 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 24 17 C
12.10.2017 18 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Sportbar U Arnošta 20 22 C
12.10.2017 18 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat 19 22 C
12.10.2017 18 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atlantis Přerov 17 24 C
12.10.2017 4 Open Zlínsko ženy Bayerová Jana Bar Trávníky Vsetín 9 10 C
12.10.2017 Jackpot Cup Moravskoslezský   Globus Frýdek-Místek 10 16 C
12.10.2017 Jackpot Cup Moravskoslezský   Omega Frýdek-Místek 14 12 C
12.10.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Sokolov fedor Cup 2017/2018 17 11 C
12.10.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Rodeo bar 14 12 C
12.10.2017 StČ pohár základní   03 Řipská 17 17 C
12.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 16 12 C
12.10.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 9 17 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 20:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 20:32:35