Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/75378)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - muži

Další statistické přehledy | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 27413 | Turnajů: 75378

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.10.2017 MO Pardubický kraj - jednotl. Netolický Milan Koclířov Fatima DISO 16 13 C
21.10.2017 Open KHK S&J jednotlivci Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice (Shanghai) 18 27 C
21.10.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 12 14 C
21.10.2017 Zahřívací Open Masteru KHK S&J Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice (301 DI+SO) 26 23 C
21.10.2017 Zahřívací Open Masteru KHK S&J Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice (301 MO) 25 23 C
20.10.2017 38 Morucup (DKO) Klempíř Petr 08 Trutnov-H.S.M. U Machače 21 12 C
20.10.2017 MJČ Budvarka JH   MO Budvarka 14 14 C
20.10.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 14 19 C
20.10.2017 MJČ Slavče   MO Slavče 10 10 C
20.10.2017 MJČ Sparta Loučovice   MO Sparta Loučovice 13 15 C
20.10.2017 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 11 19 C
20.10.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 15 18 C
20.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 16 18 C
19.10.2017 JC Liberec Espresso Bar   JC Liberec Espresso Bar 16 19 C
19.10.2017 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek   MO Bar U Zlaté Husy Písek 26 14 C
19.10.2017 StČ pohár základní   03 Řipská 12 16 C
19.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 20 21 C
19.10.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 14 19 C
19.10.2017 StČ pohár základní   05 Cukrovar 12 17 C
19.10.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 9 10 C
19.10.2017 StČ pohár základní   08 Bar 99 12 17 C
19.10.2017 StČ pohár základní   08 U české lípy 14 11 C
19.10.2017 StČ pohár základní   08 U Dobroty 4 15 C
19.10.2017 StČ pohár základní   08 U krkavce 11 16 C
19.10.2017 StČ pohár základní   10 Magic 9 15 C
19.10.2017 StČ pohár základní   34 Základna 25 18 C
19.10.2017 Strmeň Cup - Budišov II   Budišov 8 20 C
18.10.2017 46 Staropramen Open U Máchy (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. U Machače 20 21 C
18.10.2017 19 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Tůmová Petra Pivnice Kornet 18 24 C
18.10.2017 19 ČDS Cup Olomouc II. Klimšová Libuše Sportbar Legend 12 21 C
18.10.2017 19 ČDS Cup Šternberk Rážová Zuzana Sportbar Slovan 21 23 C
18.10.2017 5 Pirátský Open (DKO) Pullmann Lukáš 17 Rtyně U Vlčků 17 17 C
18.10.2017 JC Most U Toma Šanda Zdeněk JC Most U Toma 6 18 C
18.10.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Jáchymov Holanka 15 14 C
18.10.2017 MJČ Bar Spolí   MO Bar Nové Spolí 9 15 C
18.10.2017 StČ pohár základní   02 Star Aréna 5 12 C
18.10.2017 StČ pohár základní   03 Grey bar Na zastávce 8 11 C
18.10.2017 StČ pohár základní   03 U Pepého 22 14 C
18.10.2017 StČ pohár základní   08 U páva 8 16 C
18.10.2017 StČ pohár základní   10 U Pipkina 13 14 C
18.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 24 19 C
18.10.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 9 7 C
17.10.2017 19 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš Pohostinství Hrabůvka 18 21 C
17.10.2017 19 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav Hostinec Modrý Jelen 11 20 C
17.10.2017 1 Star Arena Cup - základní Tajovský Jiří Star arena cup Brno 11 18 C
17.10.2017 JC Kadaň Cross Bar Vlček Miroslav JC Kadaň Cross Bar 8 14 C
17.10.2017 JC Litvínov Fotbalová hospůdka Minařík Jiří JC Litvínov Fotbalová hospůdka 11 15 C
17.10.2017 JC Semily SC restaurace Nový Petr JC Semily restaurace 8 16 C
17.10.2017 MJČ Pivní bar Vltava ČB   MO Pivní bar Vltava ČB 20 16 C
17.10.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 23 16 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 22:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 22:50:52