Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/94)
  Náhled Tisk Nahoru
2014 - Český pohár jednotlivců - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 44 | Turnajů: 94

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
17.11.2014 MČR žáci   Hostinné Techtex Sport 9 2 M
4.11.2014 JC Černčice Restaurace na Václaváku   Černčice Restaurace na Václaváku 45 6 6 C
30.10.2014 43 Vagon   Velký Třebešov U Vagonu 17 6 C
25.10.2014 Reg.Master Vysočina žáci   Dušejov Sokolovna 15 3 B
24.10.2014 StČ pohár zvýhodněný   10 U Vočka 25 6 C
18.10.2014 5 Master KHK-S&J mládež   Vrchlabí KD Střelnice 7 3 B
18.10.2014 Open KHK-S&J mládež   Vrchlabí KD Střelnice 6 3 C
18.10.2014 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   5. RM Plav 4 4 B
14.10.2014 JC Černčice Restaurace na Václaváku   Černčice Restaurace na Václaváku 42 5 6 C
10.10.2014 StČ pohár základní   10 U lípy 22 6 C
7.10.2014 JC Černčice Restaurace na Václaváku   Černčice Restaurace na Václaváku 41 6 6 C
7.10.2014 StČ pohár základní   15 Hradišťko 19 6 C
2.10.2014 Reg.Master StČ žákyně / žáci   Klub Ajeto 6 3 B
30.9.2014 17 MC Děčín Na Kopečku   Děčín Na Kopečku 40a 11 5 C
25.9.2014 38 Vagon   Velký Třebešov U Vagonu 24 6 C
18.9.2014 37 Vagon   Velký Třebešov U Vagonu 19 6 C
16.9.2014 37 Soudek Tour   Arnultovice U Soudku 14 6 C
16.9.2014 JC Černčice Restaurace na Václaváku   Černčice Restaurace na Václaváku 38 8 6 C
10.9.2014 MC Most Bar Na Pekárně   Most Bar Na Pekárně 37 8 6 C
9.9.2014 11 MC Děčín Na Kopečku   Děčín Na Kopečku 37a 14 6 C
6.9.2014 Místní Open KHK-J&S - mládež   A-Sport Hradec Králové 13 4 C
6.9.2014 Reg.Master KHK-J&S - mládež   A-Sport Hradec Králové 19 4 B
5.9.2014 Jackpot Cup Moravskoslezský   Honzík Ostrava 5 4 C
30.8.2014 34 Vagon zvýhodněný   Velký Třebešov U Vagonu 25 5 C
27.8.2014 Jackpot Cup Moravskoslezský   Honzík Ostrava 6 5 C
12.8.2014 34 Soudek Tour   Arnultovice U Soudku 13 6 C
7.8.2014 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Bistro U Štěpánků Běleč n.O. 19 7 C
5.8.2014 32 Soudek Tour   Arnultovice U Soudku 14 6 C
2.8.2014 StČ pohár základní   15 Okřínek 10 6 C
31.7.2014 31 Vagon   Velký Třebešov U Vagonu 26 6 C
25.7.2014 StČ pohár zvýhodněný   11 U Libora 6 4 C
24.7.2014 30 Vagon   Velký Třebešov U Vagonu 23 6 C
22.7.2014 30 Soudek Tour dvojnásobný   Arnultovice U Soudku 12 6 C
19.7.2014 Jičínský pohár zvýhodněný   Radim U Růže 38 6 C
19.7.2014 Open KHK-S mládež   Úpice Zubejda 7 2 C
12.7.2014 Open Libereckého kraje - muži   Bažiny-Hrádek n.N. 29 4 C
12.7.2014 Open Litoměřicko jednotlivci   Budyně n.O. U mlýna 43 7 C
3.7.2014 27 Vagon   Velký Třebešov U Vagonu 26 6 C
3.7.2014 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Bistro U Štěpánků Běleč n.O. 16 6 C
27.6.2014 26 Vagon   Velký Třebešov U Vagonu 18 6 C
27.6.2014 Open Olomoucko smíšený   Modrý Jelen Vidnava 17 7 C
20.6.2014 StČ pohár základní   10 Fantomas 18 6 C
17.6.2014 25 Soudek Tour dvojnásobný   Arnultovice U Soudku 11 7 C
15.6.2014 Párty šipkařů SVČ - Šipky zavírák muži   Vysoká Srbská 36 5 C
14.6.2014 Open KHK-S mládež   Vysoká Srbská 17 5 C
13.6.2014 Párty šipkařů SVČ - Šipky votvírák   Vysoká Srbská 67 9 C
12.6.2014 24 Vagon   Velký Třebešov U Vagonu 20 6 C
6.6.2014 StČ pohár základní   10 Fantomas 16 7 C
31.5.2014 6 Salpo cup dvojnásobný   Úpice Zubejda 12 6 C
31.5.2014 Open KHK-S jednotlivci   Úpice Zubejda 12 6 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 14:51

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 14:51:42