Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Miloslav | CZE000103 | Sepekov | |
Navrátil Tomáš | CZE000379 | B | No Men Prostějov | |
2. | Šenec Radek | CZE000612 | A | ŠK Ambiente 2000 Pardubice |
Hrubý Tomáš | CZE000045 | Prostějov | ||
3. | Hoffmann Martin | CZE000022 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
Kocourek Aleš | CZE000038 | Beroun | ||
4. | Zdeněk Jan | CZE006665 | Cheb 1 | |
Slekovič David | CZE000155 | A | DC Rybičky Chodov | |
5. | Dlab Josef | CZE000097 | (Čerti na Ještědu) | |
Drtil Pavel | CZE000003 | A | (Čerti na Ještědu) | |
5. | Záruba Daniel | CZE000007 | A | Ložisková mafie Pšov |
Novotný Tomáš | CZE000359 | A | ŠK Ambiente 2000 Pardubice | |
7. | Gronych Miroslav | CZE000064 | Šumperk | |
Vašát Lubor | CZE000191 | Šumperk | ||
7. | Jeníček Jiří | CZE000090 | Roztoky u Prahy | |
Jirkal Pavel | CZE000154 | Praha 7 | ||
9. | Hudík Zdeněk | CZE000261 | C | Premier League Bar Praha |
Čadek Roman | CZE000042 | A | Zákeřňáci DC Praha | |
9. | Perník Jan | CZE006372 | Větřní | |
Valenta Miloš | CZE000624 | Dobrá Voda | ||
9. | Touš Petr | CZE000061 | Čimelice | |
Miklas David | CZE000032 | Strakonice | ||
9. | Učík Jiří | CZE000181 | Týniště nad Orlicí | |
Kapucián Martin | CZE000048 | A | The Badgers Kostelec n/O | |
13. | Chvála Tomáš | CZE000478 | A | Asgard's Labiště Pardubice |
Sedláček Karel | CZE000119 | A | 40+ Trutnov | |
13. | Hradský Pavel | CZE000493 | B | Sgt. Pepik's Band Praha |
Šlambor Pavel | CZE000398 | Praha 5 | ||
13. | Ledvinka Zbyněk | CZE000495 | Srby | |
Slabý Erik | CZE001309 | A | Zákeřňáci DC Praha | |
13. | Pražák Tomáš | CZE000467 | Roztoky u Prahy | |
Císařovský Tomáš | CZE003805 | Praha 5 | ||
17. | Badín Jaroslav | CZE000008 | A | DC Bunda Starý Klíčov |
Kodera Pavel | CZE000029 | B | Spolek Neratovických Šipkařů | |
17. | Král Vratislav | CZE038786 | A | DC Gepardi Karlovy Vary |
Mikeš Petr | CZE001349 | Karlovy Vary | ||
17. | Kuric Robert | CZE000016 | A | 40+ Trutnov |
Schwertner Jiří | CZE000036 | D | Partyzánky z Chmelnice Úpice | |
17. | Podstavek Michal | CZE007237 | Rychnov nad Kneznou | |
Genik Michal | CZE000092 | A | Truhles Hradec Králové | |
17. | Rydval Jindřich | CZE001203 | Praha 8 | |
Holek Kamil | CZE000407 | B | Mistři Ostrava | |
17. | Sehnal Jiří | CZE000339 | A | Dlouhoňovice 130 |
Radlinger František | CZE000057 | Žamberk | ||
17. | Šprinc Ota | CZE000297 | A | Ferbek Hradec Králové |
Sedláček Miroslav | CZE008453 | A | Hradec Králové 6 | |
17. | Vaňásek Jaroslav | CZE000818 | Srnín | |
John Pavel | CZE007806 | B | Segment Český Krumlov | |
25. | Dufka Martin | CZE000232 | A | Kobry od Soudku Arnultovice |
Horáček Josef | CZE000113 | A | Pistolníci Dolní Kalná | |
25. | Novotný Filip | CZE000033 | A | Trefa "21" Chrudim |
Kašpar Martin | CZE000179 | Hrochův Týnec | ||
25. | Pašta Petr | CZE000041 | A | 40+ Trutnov |
XXXVališ Sláva | ||||
25. | Polák Miroslav | CZE006008 | A | Žacléř |
Šilar David | CZE001122 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |
25. | Schmierler Robert | CZE000815 | Libá | |
Andresik Radek | CZE000382 | A | Vokurky Mariánské Lázně | |
25. | Šebek Ladislav | CZE000109 | Kladno | |
Šebek Miroslav | CZE000009 | Komárov | ||
25. | Štancl Dušan | CZE001819 | Lodín | |
Flégl Aleš | CZE001486 | A | Darts4ever Pšánky | |
25. | Vyhnálek Martin | CZE000562 | Hovorčovice | |
Růžička Martin | CZE001440 | Praha 8 | ||
33. | Doškář Robert | CZE000843 | Ostrava | |
Samek Dušan | CZE000423 | C | Mýto Ostrava | |
33. | Kalianko Šimon | CZE000094 | Trhové Sviny | |
Sviták Pavel | CZE000026 | A | Střelci Český Krumlov | |
33. | Kneblík Ladislav | CZE002531 | C | Šumperk |
Abelovský Pavel | CZE000134 | Sokolov 5 | ||
33. | Krištuf Martin | CZE003322 | Rychnov nad Kněžnou | |
Hostinský Jindřich | CZE008578 | Rychnov nad Kněžnou | ||
33. | Maryšler Roman | CZE000083 | Brno | |
Závodník Jindřich | CZE000053 | A | Šenkýři | |
33. | Matyáš Petr | CZE001348 | Chotusice | |
Karafiát Petr | CZE006763 | B | Šipkařská banda Čáslav | |
33. | Motyčka Jiří | CZE005467 | A | Motyčky Třebosice |
Bröckl Roman | CZE000384 | A | Motyčky Třebosice | |
33. | Plavec David | CZE001528 | Ostrava-Poruba | |
Krejčíček Martin | CZE000687 | Ostrava | ||
33. | Pokorný Ladislav | CZE006654 | A | Plechovky Pečky |
Tvrdík Antonín | CZE000302 | Třebovle 58 | ||
33. | Rada Václav | CZE000180 | B | UDH Komunál Libušín |
Bartoš Roman | CZE000272 | B | DC Qýčepu Příbram | |
33. | Slepička Petr | CZE006403 | A | Zákeřňáci DC Praha |
Šťovíček Ivan | CZE000967 | A | DC Mirage Sobín | |
33. | Sušek Petr | CZE000106 | A | Olympia Tábor |
Falada Ivan | CZE000089 | Tábor | ||
33. | Švorc Lukáš | CZE006373 | A | Lucky Darts Jičín |
Kučera Lubomír | CZE006622 | Jicín | ||
33. | Vyhlíd Ladislav | CZE000576 | Trutnov | |
Machek Jaroslav | CZE000230 | Hostinné | ||
33. | XXXStryka Petr | |||
Ryšina Petr | CZE000490 | Pardubice | ||
33. | Zíma Jaroslav | CZE000252 | Chodov (Sokolov) | |
Pazdera František | CZE000813 | C | DC Alex Sokolov | |
49. | Adamovic Alois | CZE000055 | Mírová | |
Boldiš Karel | CZE000031 | B | DC Alex Sokolov | |
49. | Bouška Petr | CZE001152 | Tábor | |
Janda Zdeněk | CZE006286 | Tábor |