Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/253)
  Náhled Tisk Nahoru
NEW EDU Ranking Men (s ČP)

2.9.2017 | Praha Hotel Pyramida | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 253 | Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
2. Cavric Ivica CRO110168
3. El Amri GERDA0335
3. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice
5. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
5. Kovačík Martin CZE027403 A Sparta Loučovice A
5. Pecnjak Dragutin CRO110165
9. Ciccotelli Marco ITAPE0185
9. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
9. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
9. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
13. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
13. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
13. Furlani Andrea ITATN4163
13. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
17. Bul Marek POLOP0063 Opole
17. Di Totto ITACH0695
17. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
17. Ketterer Matthias GERBN2722
17. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany
17. Ruloffs Sascha GER
17. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
17. Vuletic Ivica CRO440137
25. Barbi Stefano ITAMN0465
25. Demkanin Andreas GER
25. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
25. Krajkovič Martin SVK Humenné
25. Nizzero Nicola ITA
25. Oddi Loris ITAAP2566
25. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice
25. Schneider Sascha GER
33. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov
33. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
33. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
33. Gugger Marcel SUI300299
33. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
33. Kužma Aleš CZE022224 B ŠK Koldín
33. Leduc Mikael FRA210339
33. Poggi Mehdi FRA080218
33. Prosch Horst AUTHG1022
33. Račický Josef CZE000340 A STS Bulldogs Hodonín
33. Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
33. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha
33. Smutný Jiří CZE038369 B Maniac Darts Kostelec n/Labem
33. Souček Petr CZE010229 A Sparta Loučovice A
33. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
33. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec
49. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
49. Conrad Philippe FRA570321
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2017 15:01

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 12.12.2017 15:01:37