Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/91)
  Náhled Tisk Nahoru
NEW EDU Ranking DYP

2.9.2017 | Praha Hotel Pyramida | Dvojice smíšené | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 91 | Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Schnupfhagn Peter GER
Hohenester Nikolas ITAIM0973
2. Furlani Andrea ITATN4163
Hertrich Sascha AUT239281
3. Winter Manfred AUTHG1336
Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha
4. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno
Willener Roger SUI315247
5. Liesecke Axel GERSA9943
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
5. Ruloffs Sascha GER
Forboteaux Fabrice FRA080012
7. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar
Stellari Virgilio ITA
7. Weimann Mandy SUI300629
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
9. Demkanin Andreas GER
Baldauf Michael AUTHG6158
9. Kastner Michael GERBN2790
Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice
9. Pätzold Tamara GER
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
9. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov)
Běhal Filip CZE027893 B Plechovky Pečky
13. Ciccotelli Marco ITAPE0185
Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
13. Gögele Daniel ITABZ0491
Pereira Bruno LUXGPXOWI
13. Poelzl Silvia AUTHG3005
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
13. Schneider Sascha GER
Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor
17. Arandjelovic Nenad SUI315116
Bůžek Ladislav SVK010237
17. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
Klein Franck LUX511504
17. Doležálek Jiří CZE024957 A TJ Dušejov 2000
Gufler Jonas ITA
17. Ketterer Matthias GERBN2722
Mirrione Manuela ITABZ0151
17. Lustenberger Rene SUI301189
Rinckenberger Jonathan FRA670245
17. Meisinger Andreas AUTHG3427
Patscheider Michael ITATN1408
17. Oddi Loris ITAAP2566
Valachovič Tomáš CZE041551 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
17. Tröger Daniela GERDA0350
Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000
25. Barbi Stefano ITAMN0465
Ruedas Antonio ESP
25. Bonafini Denise ITAVR2274
Salzgeber Roger SUI220355
25. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
Terrosi Francesca ITAPG3449
25. Najcer Antonio CRO012855
Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
25. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty
Marconi Alessio ITAVR1605
25. Šrettr Vladimír CZE003757 B Profi Tytan Písty
Lim Rada FRA210325
25. Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
25. Weiss Edi AUT
Ivankovic Kristina CRO320102
33. Barbosa Vincent FRA210365
Binder Dominik SUI300172
33. Desquiotz Ramon LUX514022
Rollo Gabriel ITAVR1222 Verona (IT)
33. Diorazio Stefano ITA
Sixt Manuel AUTHG3221
33. Galassini Cinzia ITAFI0410
Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
33. Hermelin Lucy FRA210205
Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
33. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
Creyelman Henri FRA080462
33. Kuks Dorota POLLU0025 Gubin
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
33. Leduc Mikael FRA210339
Ščudla Pavel CZE044609 B DC Mustang Brno B Němčice
33. Nedó David CZE049959 B Titans Praha
Conrad Philippe FRA570321
33. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Bintz Nico LUX511110
33. Novotný Jan CZE000964 B DC Sport Barbarians Třebíč
Aeschbach Patric SUI210378
33. Pircher Raimund ITABZ0884
Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany
33. Račický Josef CZE000340 A STS Bulldogs Hodonín
Seidel Toni GER
33. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
Antunović Zdravko CRO320001
33. Tomaszewska Malgorzata POLDS0062 Lubin
Ronchi Bruno ITABS0447
33. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
Stoop Jeannette SUI270860
49. Coutier Stephanie FRA210181
Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000
49. Godot Melanie FRA210053
Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 16:50

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 16:50:28