Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/85)
  Náhled Tisk Nahoru
NEW EDU Ranking DYP

21.10.2017 | Switzerland - Sulgen | Dvojice smíšené | Rozhodčí: Salzgeber Norbert | Dvojic: 85 | Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Grbavac Romeo CRO212978
Marconi Alessio ITAVR1605
2. Furlani Michel ITATN2586
Arro Jerome FRA570367
3. Barbi Stefano ITAMN0465
Zurbruegg Daniel SUI240074
4. Kovacevic Slaven CRO011563
Vilhena Hugo SUI260108
5. Micheletti Andrea ITABZ3692
Patscheider Michael ITATN1408
5. Teixeira Jose LUX511006
Barbezat Pascal SUI317602
7. Caviezel Arno SUI300970
Mirrione Manuela ITABZ0151
7. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
Oddi Loris ITAAP2566
9. Gögele Daniel ITABZ0491
Hofmann Sven SUI316661
9. Louis Johnny LUX511005
Schumacher Christian SUI970016
9. Manfredi Fabio ITABS0607
Gugger Marcel SUI300299
9. Schlapbach Sylvia SUI290268
Kiraly Ludvik SLO000253
13. Colette Rudin SUI980717
Bodenschatz Rainer GER
13. Iten Andreas SUI990803
Junck Jeff LUX516116
13. Schnupfhagn Peter GER
Scherrer Michael SUI300305
13. Topolnik Minec SLO000211
Loeffel Roman SUI312788
17. Ciccotelli Marco ITAPE0185
Landel Loic FRA080461
17. Crowhurst Mark ITACH0525
Speck Deborah SUI280027
17. Demkanin Andreas GER
Terrosi Francesca ITAPG3449
17. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
Lustenberger Rene SUI301189
17. Grossenbacher Cedric SUI240242
Festand Jonathan FRA080420
17. Liesecke Axel GERSA9943
Golay Dodo SUI300636
17. Ruloffs Sascha GER
Wegmann Michael SUI
17. Trombetta Franco SUI311271
Klein Franck LUX511504
25. Fuchs Michael SUI200712
Oberweis Christiane GER
25. Hofmann Dominik GERBN0942
Matter Rolf SUI97114
25. Kuenzi Enrico SUI270623
Flammang Maryse LUX514005
25. Meister Alex SUI290358
Gufler Jonas ITA
25. Polovina Stanislav CRO440188
Amling Branko SUI317039
25. Stern Stefan SUI315246
Di Poce ITAFR1289
25. Strasser Markus AUTHG2600
Tröger Daniela GERDA0350
25. Vuletic Ivica CRO440137
Zaki Zulji SUI260440
33. Batalon Willi SUI960893
Barbosa Vincent FRA210365
33. Baulesch Yves LUX516107
Piscitelli Fabio SUI240507
33. Blaise Vaudan
Steinbach Elisabeth AUTHG0032
33. Casagrande Melina SUI270377
Bersani Mattia ITAPR1391
33. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
Blondeau Deborah FRA080314
33. Gugger Martin SUI311186
Lintz Helene FRA080020
33. Leu Ronny SUI240246
Conrad Philippe FRA570321
33. Lukic Danijel GER
Amling Mandy SUI317041
33. Pfister Ursula SUI250231
Ramm Christian FRA570102
33. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
Schneider Cornelia SUI
33. Salzgeber Roger SUI220355
Hermelin Lucy FRA210205
33. Schneider Sascha GER
Baertschiger David SUI315728
33. Tagan Gabriel SUI311226
D Adamo ITACH1471
33. Tallig Heiko SUI300711
Bonafini Denise ITAVR2274
33. Vogel Stephane SUI314204
Panacci Gian ITA
33. Walpen Marcel SUI280615
Goncaules Jessica LUX
49. Aigner Johann AUTHG0024
Rutschmann Andreas SUI980278
49. Arandjelovic Nenad SUI315116
Fagiani Roberto ITAAP0031
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.11.2017 22:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.11.2017 22:17:17