17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 111| Žebříčků: 0
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
3. | Luštinec Daniel | CZE000602 | A | Žacléř |
XXXSvatý Martin | ||||
33. | Komora Martin | CZE007077 | A | Zippo team Štít |
Dobšíček Jan | CZE021441 | A | U Ajšíra Studnice | |
97. | Hák Daniel | CZE041600 | B | Za Vodou Litomyšl |
Hruboň Michal | CZE027582 | B | Za Vodou Litomyšl | |
65. | Jetleb Zdeněk | CZE033023 | B | Za Vodou Litomyšl |
Otradovský Zdeněk | CZE032104 | B | Za Vodou Litomyšl | |
33. | Surma Stanislav | CZE001546 | A | Windson Ostrava |
Bocko Petr | CZE023664 | A | Supi Dolní Benešov | |
97. | Žárský Radovan | CZE027020 | Vsetín | |
Javůrek Oldřich | CZE029082 | A | Club Monako v Besedě | |
17. | Rada Václav | CZE000180 | B | UDH Komunál Libušín |
Pitra Jan | CZE056158 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | |
65. | Vecko Ondřej | CZE054543 | A | Tulipán Žatec |
Jonica Martin | CZE039936 | A | Tulipán Žatec | |
17. | Dostál Petr | CZE052889 | A | Tulipán Žatec |
Mülling Jan | CZE052281 | B | Ložisková mafie Pšov | |
9. | Géring Pavel | CZE001093 | Truhles Hradec Králové | |
XXXMertlík Jiří | ||||
65. | Hruša Jaromír | CZE003619 | A | Trefa "21" Chrudim |
Novotný Filip | CZE000033 | A | Trefa "21" Chrudim | |
65. | Prášil Vojtěch | CZE043857 | B | TJ Dušejov 2000 |
Vik Ondřej | CZE050754 | Jaroměř | ||
97. | Rom Jaroslav | CZE004462 | Teplice | |
Malár David | CZE045837 | A | Vegas Kings Krupka | |
33. | Stoklasa Jan | CZE002140 | A | Tajfun Darts Havlíčkův Brod |
Veverka František | CZE003157 | A | Tajfun Darts Havlíčkův Brod | |
33. | Routner Roman | CZE013641 | C | Štamgasti Luže |
Hrabaně Jiří | CZE003617 | B | Alea Hrochův Týnec | |
97. | Kváčala Tomáš | CZE046207 | A | ŠK Vyškov |
Machek David | CZE000401 | C | PBL 45 Brno | |
2. | Král Marek | CZE053282 | A | ŠK Vyškov |
Písek David | CZE046265 | A | DC Mustang Brno | |
65. | Čábelka Jan | CZE005285 | A | ŠK Těmice |
Ján Radek | CZE055073 | Nová Včelnice | ||
33. | Flégl Jan | CZE035176 | A | ŠK Sušice |
Štorek František | CZE058923 | A | ŠK Sušice | |
33. | Meiner Daniel | CZE052326 | B | ŠK Posterguys OKO Plzeň |
Hrach Zdeněk | CZE027405 | C | ŠK Hrášci Klatovy | |
65. | Buřič Jan | CZE000639 | A | ŠK Plzeňka Praha |
Reil David | CZE000020 | A | Prevíti Praha | |
5. | Šmrha Jan | CZE000448 | A | ŠK OKO Plzeň |
Kopa Pavel | CZE053837 | A | ŠK Sušice | |
65. | Fořt David | CZE001074 | A | ŠK OKO Plzeň |
Šimandl Kamil | CZE008755 | A | ŠK OKO Plzeň | |
9. | Sládek Petr | CZE024496 | A | ŠK OKO Plzeň |
Hamrozi Tomáš | CZE023441 | A | ŠK OKO Plzeň | |
33. | Mikuš Milan | CZE044706 | C | ŠK Kolinec |
Mrenica Jan | CZE032271 | B | Oggy a Škodíci Ostrov | |
17. | Hrach Filip | CZE036481 | C | ŠK Hrášci Klatovy |
Toman Michal | CZE054148 | A | ŠK Snipers Klatovy | |
33. | Šimon Martin | CZE050174 | C | ŠK Dobroty Nový Dům |
Fiala Jan | CZE036382 | A | Proti proudu Praha | |
9. | Šildberger Ivan | CZE059555 | C | ŠK Bubo Hradec Králové |
Souček Jiří | CZE036404 | Hradec Králové | ||
17. | Bareš Ondřej | CZE029631 | Světlá nad Sázavou | |
Nevídal Miloš | CZE052495 | A | Cerberos Netín | |
33. | Kodera Pavel | CZE000029 | B | Spolek Neratovických Šipkařů |
Čarnecký Jan | CZE000804 | Brandýs nad Labem | ||
65. | Wolczik Daniel | CZE052966 | Slušovice | |
Chudárek Michal | CZE059525 | Zlín | ||
33. | Poklop Karel | CZE021006 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
Kulhánek Jiří | CZE044726 | B | Želvy Stádlec | |
17. | Lexa Petr | CZE023169 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
Červinka Pavel | CZE002976 | A | Legie Praha | |
33. | Severýn Pavel | CZE000203 | A | Savci Hlinsko |
Ceral Milan | CZE039238 | A | Savci Hlinsko | |
33. | Krejčí Jan 1977 | CZE000797 | D | Rychlý hroty Praha |
Vlček Jiří | CZE004650 | A | Zlatý Barbaři Praha | |
65. | Voznica Vlastimil | CZE003784 | A | Pumáci Jablonec n/N. |
Šindler Jaroslav | CZE001815 | A | Pumáci Jablonec n/N. | |
97. | Borski Zbyněk | CZE034545 | A | Pumáci Jablonec n/N. |
Mlynek Jiří | CZE045608 | D | Hadi Smržovka | |
17. | Zárybnický Michal | CZE028829 | A | Pumáci Jablonec n/N. |
Malý Petr 1981 | CZE001633 | A | DEXTEROUS Krásný Les | |
17. | Račický Josef | CZE000340 | Prušánky | |
Procházka Michal | CZE011249 | Kyjov | ||
97. | Rosík Jan | CZE031702 | B | Prodarts club Lipník nad Bečvou |
Tůma Slavoj | CZE034925 | B | Prodarts club Lipník nad Bečvou | |
97. | Brejcha Milan | CZE043036 | A | Prevíti Praha |
Marek Jakub | CZE020723 | A | Prevíti Praha | |
17. | Jirkal Pavel | CZE000154 | Praha 7 | |
Dvořák Jiří | CZE004155 | A | Zákeřňáci DC Praha | |
9. | Nastula Artur | POLDS0078 | Poland | |
Grande Jan | CZE041566 | A | Klub 44 Liberec | |
97. | Pokorný Ladislav | CZE006654 | A | Plechovky Pečky |
Rupík Tibor | CZE017662 | A | Plechovky Pečky | |
65. | Ungermann Petr | CZE016194 | A | Plechová Pacov |
Šaňák Mojmír | CZE001958 | B | Spirits Tábor | |
97. | Turek Richard | CZE032316 | A | Pistolníci Dolní Kalná |
Erban Miroslav | CZE034262 | A | Pistolníci Dolní Kalná | |
65. | Pecina Vojtěch | CZE051824 | B | Piráti z Ruprechtic |
Cerman Aleš | CZE057262 | Železný Brod | ||
65. | Vorlíček Václav | CZE033800 | C | Pátecká sportovní z.s. |
Štěpán Tomáš | CZE006603 | Poděbrady | ||
33. | Jakel Tomáš | CZE026681 | A | Panteři Hranice |
Kvapil Luboš | CZE055017 | B | Kluziště Drahotuše | |
33. | Peč Tomáš | CZE002114 | A | Panoramix Klášterec nad Ohří |
Slusarčík Miroslav | CZE000223 | A | Metro music club |