17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 142| Žebříčků: 5
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
65. | Luštinec Daniel | CZE000602 | A | Žacléř |
XXXSvatý Martin | CZE000133 | |||
33. | Komora Martin | CZE007077 | A | Zippo team Štít |
Dobšíček Jan | CZE021441 | A | U Ajšíra Studnice | |
17. | Šildberger Michal | CZE040063 | A | Zippo team Štít |
Záruba Daniel | CZE000007 | A | Ložisková mafie Pšov | |
129. | Hák Daniel | CZE041600 | B | Za Vodou Litomyšl |
Hruboň Michal | CZE027582 | B | Za Vodou Litomyšl | |
65. | Jetleb Zdeněk | CZE033023 | B | Za Vodou Litomyšl |
Otradovský Zdeněk | CZE032104 | B | Za Vodou Litomyšl | |
65. | Surma Stanislav | CZE001546 | A | Windson Ostrava |
Bocko Petr | CZE023664 | A | Supi Dolní Benešov | |
65. | Žárský Radovan | CZE027020 | Vsetín | |
Javůrek Oldřich | CZE029082 | A | Club Monako v Besedě | |
17. | Zápotocký Jiří | CZE001982 | Veltruby | |
Černý Milan | CZE015453 | B | Sgt. Pepik's Band Praha | |
33. | Rada Václav | CZE000180 | B | UDH Komunál Libušín |
Pitra Jan | CZE056158 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | |
65. | Vecko Ondřej | CZE054543 | A | Tulipán Žatec |
Jonica Martin | CZE039936 | A | Tulipán Žatec | |
129. | Dostál Petr | CZE052889 | A | Tulipán Žatec |
Mülling Jan | CZE052281 | B | Ložisková mafie Pšov | |
17. | Svoboda Libor | CZE026803 | A | Trutnov |
Hendrych Daniel | CZE042296 | C | Jičín | |
3. | Klika Josef | CZE012691 | A | Truhles Hradec Králové |
Doležal Michal | CZE001016 | A | Újezd | |
33. | Géring Pavel | CZE001093 | Truhles Hradec Králové | |
XXXMertlík Jiří | ||||
65. | Hruša Jaromír | CZE003619 | A | Trefa "21" Chrudim |
Novotný Filip | CZE000033 | A | Trefa "21" Chrudim | |
17. | Gregor Richard | CZE035518 | B | Tornádo Destroyers Brno |
Matuška Osvald | CZE004192 | C | Topas Club Brno | |
65. | Prášil Vojtěch | CZE043857 | B | TJ Dušejov 2000 |
Vik Ondřej | CZE050754 | Jaroměř | ||
65. | Rom Jaroslav | CZE004462 | Teplice | |
Malár David | CZE045837 | A | Vegas Kings Krupka | |
33. | Stoklasa Jan | CZE002140 | A | Tajfun Darts Havlíčkův Brod |
Veverka František | CZE003157 | A | Tajfun Darts Havlíčkův Brod | |
65. | Routner Roman | CZE013641 | C | Štamgasti Luže |
Hrabaně Jiří | CZE003617 | B | Alea Hrochův Týnec | |
129. | Kváčala Tomáš | CZE046207 | A | ŠK Vyškov |
Machek David | CZE000401 | C | PBL 45 Brno | |
129. | Král Marek | CZE053282 | A | ŠK Vyškov |
Písek David | CZE046265 | A | DC Mustang Brno | |
65. | Čábelka Jan | CZE005285 | A | ŠK Těmice |
Ján Radek | CZE055073 | Nová Včelnice | ||
33. | Flégl Jan | CZE035176 | A | ŠK Sušice |
Štorek František | CZE058923 | A | ŠK Sušice | |
33. | Meiner Daniel | CZE052326 | B | ŠK Posterguys OKO Plzeň |
Hrach Zdeněk | CZE027405 | C | ŠK Hrášci Klatovy | |
65. | Buřič Jan | CZE000639 | A | ŠK Plzeňka Praha |
Reil David | CZE000020 | A | Prevíti Praha | |
17. | Zahradník Michal | CZE011627 | A | ŠK OKO Plzeň |
Bolek Marcin | CZE056679 | C | VSB Bolevec Plzeň | |
65. | Šmrha Jan | CZE000448 | A | ŠK OKO Plzeň |
Kopa Pavel | CZE053837 | A | ŠK Sušice | |
65. | Fořt David | CZE001074 | A | ŠK OKO Plzeň |
Šimandl Kamil | CZE008755 | A | ŠK OKO Plzeň | |
33. | Sládek Petr | CZE024496 | A | ŠK OKO Plzeň |
Hamrozi Tomáš | CZE023441 | A | ŠK OKO Plzeň | |
9. | Svoboda Miroslav | CZE011392 | A | ŠK OKO Plzeň |
Hránek Pavel | CZE019815 | A | ŠK OKO Plzeň | |
65. | Mikuš Milan | CZE044706 | C | ŠK Kolinec |
Mrenica Jan | CZE032271 | B | Oggy a Škodíci Ostrov | |
65. | Hrach Filip | CZE036481 | C | ŠK Hrášci Klatovy |
Toman Michal | CZE054148 | A | ŠK Snipers Klatovy | |
65. | Šimon Martin | CZE050174 | C | ŠK Dobroty Nový Dům |
Fiala Jan | CZE036382 | A | Proti proudu Praha | |
65. | Šildberger Ivan | CZE059555 | C | ŠK Bubo Hradec Králové |
Souček Jiří | CZE036404 | Hradec Králové | ||
65. | Bareš Ondřej | CZE029631 | Světlá nad Sázavou | |
Nevídal Miloš | CZE052495 | A | Cerberos Netín | |
9. | Stříbný Tomáš | CZE015496 | A | Supi Dolní Benešov |
Jílek Dušan | CZE010763 | C | KLD Ostrava | |
9. | Moser Michal | CZE000118 | A | Střelci Český Krumlov |
Slanina Radek | CZE047922 | B | Milli a její tygři ČB | |
129. | Kodera Pavel | CZE000029 | B | Spolek Neratovických Šipkařů |
Čarnecký Jan | CZE000804 | Brandýs nad Labem | ||
5. | Ondo Michal | CZE001787 | A | Soliter Chrudim |
Bali Michal | CZE007049 | A | Ložisková mafie Pšov | |
65. | Wolczik Daniel | CZE052966 | Slušovice | |
Chudárek Michal | CZE059525 | Zlín | ||
33. | Poklop Karel | CZE021006 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
Kulhánek Jiří | CZE044726 | B | Želvy Stádlec | |
1. | Moravec Jiří | CZE008407 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
Hoffmann Martin | CZE000022 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | |
33. | Lexa Petr | CZE023169 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
Červinka Pavel | CZE002976 | A | Legie Praha | |
33. | Severýn Pavel | CZE000203 | A | Savci Hlinsko |
Ceral Milan | CZE039238 | A | Savci Hlinsko | |
129. | Krejčí Jan 1977 | CZE000797 | D | Rychlý hroty Praha |
Vlček Jiří | CZE004650 | A | Zlatý Barbaři Praha | |
65. | Voznica Vlastimil | CZE003784 | A | Pumáci Jablonec n/N. |
Šindler Jaroslav | CZE001815 | A | Pumáci Jablonec n/N. | |
65. | Borski Zbyněk | CZE034545 | A | Pumáci Jablonec n/N. |
Mlynek Jiří | CZE045608 | D | Hadi Smržovka | |
33. | Zárybnický Michal | CZE028829 | A | Pumáci Jablonec n/N. |
Malý Petr 1981 | CZE001633 | A | DEXTEROUS Krásný Les | |
33. | Račický Josef | CZE000340 | Prušánky | |
Procházka Michal | CZE011249 | Kyjov |