Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/77)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP ženy - 1. kolo

17.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 77 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
2. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín)
3. Ptáčková Kateřina CZE043207 Šmoulové z PBL
3. Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
5. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
5. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
5. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
5. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
9. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
9. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
9. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
9. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
9. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary
9. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
9. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
9. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
17. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
17. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
17. Fajtlová Gabriela CZE032387 A Las Vegas Jablonec n/N.
17. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
17. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
17. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem
17. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice
17. Městecká Angelika CZE058989 C Kosatky České Budějovice
17. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
17. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice
17. Sieglová Tereza CZE060229 Uničov
17. Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
17. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
17. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
17. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
33. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
33. Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
33. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Dubcová Lucie CZE060232 Netovka Deers Semily
33. Dvořáková Alena CZE031703 B Horny Darts Lipník
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice
33. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
33. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
33. Hloušková Olga CZE057335 Praha
33. Javůrková Klára CZE059608 B Komáři Skuteč
33. Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice
33. Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
33. Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín
33. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
33. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
33. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 05:42

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 05:42:32