Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/109)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP ženy - 1. kolo

17.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 109 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
2. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
3. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
3. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha
5. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
5. Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
5. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno
9. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
9. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl
9. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
9. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
9. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
9. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
9. Tvrdíková Miroslava CZE000727 D DC Smrkáči Břežany
9. Veselá Veronika CZE024672 B ŠK Bejvávalo Brno
17. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
17. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
17. Hrubá Marie CZE060158 Otrokovice
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
17. Javorková Petra CZE039499 A DC Volant Olešník
17. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
17. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
17. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
17. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha
17. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
17. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
17. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
17. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
17. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň
17. Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
33. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
33. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
33. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
33. Dubcová Lucie CZE060232 Netovka Deers Semily
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Fajtlová Gabriela CZE032387 A Las Vegas Jablonec n/N.
33. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Hloušková Olga CZE057335 Praha
33. Javůrková Klára CZE059608 B Komáři Skuteč
33. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
33. Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín
33. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
33. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
33. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
33. Marková Kateřina CZE044778 C Experti z Paragrafu Vsetín
33. Mašková Jana CZE000414 Kunice-Všešímy
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 10:40

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 10:40:21