Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/180)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP muži - 1. kolo

17.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 180 | Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
2. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
3. Cerman Aleš CZE057262 C Peckaři Kokonín
3. Kolář Petr CZE012749 A Kupec Tážaly
5. Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
5. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
5. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
9. Grande Jan CZE041566 A Plechovky Pečky
9. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
9. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
9. Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov
9. Ledvina Jaroslav CZE030120 B Průšvih Karlovy Vary
9. Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě
9. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň
9. Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora
17. Bašus Pavel CZE009705 A Wanted DC Poděbrady
17. Blahník Roman CZE053507 C Diesláci Proboštov
17. Brejcha Milan CZE043036 A Prevíti Praha
17. Dulínek Zdeněk CZE009274 B DC Hor Boj Elita
17. Gregůrek Michal CZE010614 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí
17. Hrach Zdeněk CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy
17. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše
17. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice
17. Kačala Marek CZE047584 A DRaci Nová Hradečná
17. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
17. Souček Petr CZE010229 A DC Laser České Budějovice
17. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
17. Štěpán Tomáš CZE006603 B DC 180 Chemik Polabec
17. Toman Michal CZE054148 C ŠK Hrášci Klatovy
17. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Albert Vít CZE049037 C Mrška od Koníka Č. Budějovice
33. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov
33. Beníšek Karel CZE027317 A Dobří bobři Olomouc
33. Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Frinta Radek CZE045424 C Trutnov
33. Gojný Petr CZE028242 A Žabaři Olomouc
33. Hák Daniel CZE041600 B Za Vodou Litomyšl
33. Hek Michal CZE003976 A U Soudku Arnultovice
33. Heller Radek CZE000683 A DC Bunda Starý Klíčov
33. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc
33. Homolka Jiří CZE049048 C Joker team Nebahovy
33. Jetleb Zdeněk CZE033023 C Za Vodou Litomyšl
33. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
33. Krhovják Zdeněk CZE003049 A Club Monako v Besedě
33. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
33. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 04:25

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 04:26:00