Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/315)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP muži - 1. kolo

17.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 315 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
2. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
3. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice
3. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři
5. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
5. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
5. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
5. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Chlumec n/C.
9. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
9. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
9. Mertlík Jiří CZE043730 A Pivaři Habřina
9. Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice
9. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
9. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
9. Strych Jiří CZE032795 A Wanted DC Všechlapy
9. Tomek Radim CZE048527 A Sharks Olomouc
17. Bordáč Jan CZE000329 A Sparta Loučovice A
17. Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů
17. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí
17. Fuchs Pavel CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
17. Hořín Marek CZE032946 A Gerlich Fulnek
17. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
17. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava
17. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
17. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
17. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
17. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl
17. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
17. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
17. Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
33. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
33. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Borski Zbyněk CZE034545 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Ceral Milan CZE039238 A Savci Hlinsko
33. Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
33. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
33. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice
33. Haleňák Marek CZE046364 A Bobři Seniors Olomouc
33. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
33. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
33. Kašpar Jakub CZE008157 A DRaci Nová Hradečná
33. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice
33. Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl
33. Kouba Stanislav CZE035143 A DC 90210 Prachatice
33. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
33. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
33. Machek David CZE000401 B PBL 45 Brno
33. Mašek Martin CZE058394 C KZP Jablonec n/N.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2018 15:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.6.2018 15:52:14