16.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 78| Žebříčků: 9
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
2. | Drtil Pavel | CZE000003 | A | (Čerti na Ještědu) |
9. | Záruba David | CZE038712 | A | (Ložisková mafie Pšov) |
65. | Tomek Radim | CZE048527 | A | 40+ Trutnov |
65. | Buček Pavel | CZE049193 | C | A jaj Huslenky |
65. | Malich Milan | CZE018063 | C | Banditi z Vagonu Havířov |
33. | Beran Stanislav | CZE019506 | A | Boční Vítr Lomnice |
33. | Polák Michal | CZE046520 | A | Boční Vítr Lomnice |
17. | Veselá Veronika | CZE024672 | Brno | |
65. | Schrom Martin | CZE059535 | Bruntál | |
49. | Vajdík Tomáš | CZE023247 | Bruntál | |
25. | Grygar Lukáš | CZE043971 | A | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek |
33. | Javůrek Oldřich | CZE029082 | A | Club Monako v Besedě |
33. | Stix Martin | CZE000539 | A | Club Monako v Besedě |
25. | Badín Jaroslav | CZE000008 | A | DC Bunda Starý Klíčov |
5. | Kantner Josef | CZE003449 | A | DC Bunda Starý Klíčov |
17. | Pokorný David | CZE044298 | A | DC Bunda Starý Klíčov |
33. | Dulínek Zdeněk | CZE009274 | A | DC Hor Boj Elita |
49. | Otřísal Jiří | CZE050759 | A | DC Hor Boj Elita |
49. | Toman Petr | CZE020690 | A | DC Hor Boj Elita |
17. | Toncar Martin | CZE018306 | A | DC Hor Boj Elita |
25. | Kišner Antonín | CZE028616 | A | DC Hurricane Adamov |
33. | Rajtmajer Marek | CZE053252 | B | DC Kameňák Plzeň |
49. | Kačala Marek | CZE047584 | A | DC Mustang Brno |
13. | Maňák Filip | CZE039529 | A | DC Mustang Brno |
33. | Malý Petr | CZE009023 | B | DC Podlesáci Králův Dvůr |
33. | Bordáč Jan | CZE000329 | B | DC Rožmitál na Šumavě |
33. | Souček Petr | CZE010229 | B | DC Rožmitál na Šumavě |
33. | Dvorský Bronislav | CZE029180 | A | DC Rybičky Chodov |
65. | Dvorská Klára | CZE039296 | A | DC Žíla Chodov |
9. | Beníšek Karel | CZE027317 | A | Dobří bobři Olomouc |
7. | Trnka Jiří | CZE000700 | A | Dobří bobři Olomouc |
25. | Adamec Radek | CZE035440 | Fulnek | |
65. | Mlynek Jiří | CZE045608 | D | Hadi Smržovka |
49. | Kaňkovský Jaroslav | CZE055796 | Havlíčkův Brod | |
65. | Novák Aleš | CZE057474 | Havlíčkův Brod | |
49. | Čerňan Roland | CZE051127 | Horní Bojanovice | |
49. | Strouhal Kamil | CZE055717 | Horní Bojanovice | |
13. | Ščudla Pavel | CZE044609 | C | Hoteliéři Usobrno |
17. | Janák Martin | CZE044986 | A | Hrozný střelci Frýdek-Místek |
65. | Pokluda David | CZE048550 | B | Hrozný střelci Frýdek-Místek |
65. | Brož Zdenek | CZE021457 | B | Jokers team České Budějovice |
4. | Šebek Ladislav | CZE000109 | Kladno | |
49. | Janotka Petr | CZE045558 | Kozlovice | |
25. | Buráň David | CZE058260 | Krasov | |
25. | Gojný Petr | CZE028242 | Krnov | |
9. | Humpula František | CZE040919 | Krnov | |
17. | Zdráhal Jan | CZE057195 | Krnov | |
25. | Kubíček Roman | CZE047583 | Medlov | |
25. | Pecina Vojtěch | CZE051824 | B | Piráti z Ruprechtic |
17. | Pokorný Ladislav | CZE006654 | A | Plechovky Pečky |