16.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 78| Žebříčků: 9
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Meiner Daniel | CZE052326 | B | ŠK Posterguys OKO Plzeň |
2. | Drtil Pavel | CZE000003 | A | (Čerti na Ještědu) |
3. | Hořín Marek | CZE032946 | Vítkov | |
4. | Šebek Ladislav | CZE000109 | Kladno | |
5. | Kantner Josef | CZE003449 | A | DC Bunda Starý Klíčov |
5. | Symerský David | CZE032941 | Vítkov | |
7. | Hamrozi Tomáš | CZE023441 | A | ŠK OKO Plzeň |
7. | Trnka Jiří | CZE000700 | A | Dobří bobři Olomouc |
9. | Beníšek Karel | CZE027317 | A | Dobří bobři Olomouc |
9. | Humpula František | CZE040919 | Krnov | |
9. | Mikuš Milan | CZE044706 | C | ŠK Kolinec |
9. | Záruba David | CZE038712 | A | (Ložisková mafie Pšov) |
13. | Kváčala Tomáš | CZE046207 | A | ŠK Vyškov |
13. | Maňák Filip | CZE039529 | A | DC Mustang Brno |
13. | Ščudla Pavel | CZE044609 | C | Hoteliéři Usobrno |
13. | Toman Michal | CZE054148 | A | ŠK Snipers Klatovy |
17. | Janák Martin | CZE044986 | A | Hrozný střelci Frýdek-Místek |
17. | Knoll Zdeněk | CZE001414 | Tichá | |
17. | Kulišan Jan | CZE046152 | B | ŠK Posterguys OKO Plzeň |
17. | Pokorný David | CZE044298 | A | DC Bunda Starý Klíčov |
17. | Pokorný Ladislav | CZE006654 | A | Plechovky Pečky |
17. | Toncar Martin | CZE018306 | A | DC Hor Boj Elita |
17. | Veselá Veronika | CZE024672 | Brno | |
17. | Zdráhal Jan | CZE057195 | Krnov | |
25. | Adamec Radek | CZE035440 | Fulnek | |
25. | Badín Jaroslav | CZE000008 | A | DC Bunda Starý Klíčov |
25. | Buráň David | CZE058260 | Krasov | |
25. | Gojný Petr | CZE028242 | Krnov | |
25. | Grygar Lukáš | CZE043971 | A | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek |
25. | Kišner Antonín | CZE028616 | A | DC Hurricane Adamov |
25. | Kubíček Roman | CZE047583 | Medlov | |
25. | Pecina Vojtěch | CZE051824 | B | Piráti z Ruprechtic |
33. | Bareš Ondřej | CZE029631 | Světlá nad Sázavou | |
33. | Beran Stanislav | CZE019506 | A | Boční Vítr Lomnice |
33. | Bolek Marcin | CZE056679 | C | VSB Bolevec Plzeň |
33. | Bordáč Jan | CZE000329 | B | DC Rožmitál na Šumavě |
33. | Dostál Petr | CZE052889 | A | Tulipán Žatec |
33. | Dulínek Zdeněk | CZE009274 | A | DC Hor Boj Elita |
33. | Dvorský Bronislav | CZE029180 | A | DC Rybičky Chodov |
33. | Javůrek Oldřich | CZE029082 | A | Club Monako v Besedě |
33. | Malý Petr | CZE009023 | B | DC Podlesáci Králův Dvůr |
33. | Novotný Filip | CZE000033 | A | Trefa "21" Chrudim |
33. | Polák Michal | CZE046520 | A | Boční Vítr Lomnice |
33. | Rajtmajer Marek | CZE053252 | B | DC Kameňák Plzeň |
33. | Rupík Tibor | CZE017662 | A | Plechovky Pečky |
33. | Souček Petr | CZE010229 | B | DC Rožmitál na Šumavě |
33. | Stix Martin | CZE000539 | A | Club Monako v Besedě |
33. | Šindler Jaroslav | CZE001815 | A | Pumáci Jablonec n/N. |
49. | Čerňan Roland | CZE051127 | Horní Bojanovice | |
49. | Frinta Radek | CZE045424 | Trutnov |