Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP zahřívák - 1. kolo

16.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 78 | Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
2. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
3. Hořín Marek CZE032946 A Gerlich Fulnek
4. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno
5. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
5. Symerský David CZE032941 A Gerlich Fulnek
7. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
7. Trnka Jiří CZE000700 A Dobří bobři Olomouc
9. Beníšek Karel CZE027317 A Dobří bobři Olomouc
9. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
9. Mikuš Milan CZE044706 C Průšvih Karlovy Vary
9. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov)
13. Kváčala Tomáš CZE046207 A Phoenix Darts
13. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
13. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
13. Toman Michal CZE054148 C ŠK Hrášci Klatovy
17. Janák Martin CZE044986 A DC Ranec Frýdek-Místek
17. Knoll Zdeněk CZE001414 A DC Ranec Frýdek-Místek
17. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň
17. Pokorný David CZE044298 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
17. Toncar Martin CZE018306 B DC Hor Boj Elita
17. Veselá Veronika CZE024672 B DC Bejvávalo U Kolečka
17. Zdráhal Jan CZE057195 B Bobři Seniors Olomouc
25. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
25. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov
25. Buráň David CZE058260 Krasov
25. Gojný Petr CZE028242 A Sharks Olomouc
25. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek
25. Kišner Antonín CZE028616 A DC Hurricane Adamov
25. Kubíček Roman CZE047583 A DRaci Nová Hradečná
25. Pecina Vojtěch CZE051824 A Oštěpaři Liberec
33. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
33. Beran Stanislav CZE019506 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
33. Bolek Marcin CZE056679 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
33. Bordáč Jan CZE000329 A Sparta Loučovice A
33. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov
33. Dulínek Zdeněk CZE009274 B DC Hor Boj Elita
33. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Javůrek Oldřich CZE029082 A Club Monako v Besedě
33. Malý Petr CZE009023 A DC Podlesáci Králův Dvůr
33. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
33. Polák Michal CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
33. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň
33. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky
33. Souček Petr CZE010229 A DC Laser České Budějovice
33. Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě
33. Šindler Jaroslav CZE001815 A Pumáci Jablonec n/N.
49. Čerňan Roland CZE051127 B DC Hor Boj Elita
49. Frinta Radek CZE045424 C Trutnov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2018 15:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.6.2018 15:53:37