Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-17/17)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice mládež

26.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Dvojice smíšené | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 17 | Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov)
Moťka Jakub CZE050788 C Buldok Unčovice
2. Hampl Matěj CZE040080 C Hagafa Oáza Pilníkov
Hofman Petr CZE050491 Brzice
3. Hotový Miroslav CZE039380 D Václavák Černčice
Mráz Adam CZE056866 DC Devils Prachatice
3. Tichý Václav CZE034332 B Oceloti Most
Kovářová Nikola CZE046808 C WFS Evaň
5. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
Zajíc Jan CZE051481 D Magistři Duo Most
5. Kostřiba Vojtěch CZE059382 Opava
Hochman Pavel CZE047724 A ŠK Saint Tropez Plzeň
5. Lorko Jiří CZE051035 Top Citrus Všejany
Hochmanová Karolína CZE033782 Brno
5. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov
9. Baťhová Alena CZE031775 Jirkov
Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava
9. Bidlová Klára CZE052360 Shadow Darts Pardubice
Lukšová Šárka CZE053629 Habří
9. Chudárek Michal CZE059525 Twister Kroměříž
Hrbáček Dominik CZE057673 Twister Kroměříž
9. Hochman Marek CZE057260 Vejprnice
Vodák Adam CZE059522 Bystřice nad Pernštejnem
9. Hochman Václav CZE037789 Brno
Hochman Martin CZE017231 A DC Bejvávalo U Kolečka
9. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha
Prokýšek Karel CZE039674 Praha
9. Prášilová Tereza CZE047929 C TJ Dušejov 2000
Rychecká Julie CZE049501 TJ Dušejov 2000
9. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000
Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov
17. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník
Hanušová Andrea CZE050060 Měník
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 07:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 07:08:07