Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-34/34)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In dvojice ženy

26.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 34 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
2. Jindrová Kateřina CZE033128 A Hrozen Ploskovice
Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
3. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Hebertová Linda CZE052819 D Sázava
3. Schmidtová Jana 1992 CZE045443 C Peckaři Kokonín
Chládková Lucie CZE047073 Peckaři Kokonín
5. Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice
Mariničová Eva CZE054039 C Kosatky Č.Budějovice
5. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
5. Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice
Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou
5. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín)
9. Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
Chudárková Drahomíra CZE059526 Twister Kroměříž
9. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team
Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team
9. Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
9. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
9. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
9. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
Štefanová Jitka CZE015053 C Radnice team Stříbrná Skalice
9. Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
9. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
17. Benešová Marika CZE006162 Chropyně
Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
17. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Eigelová Vlasta CZE051910 DC Speed Flies Kostelec nad Labem
Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec
17. Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
17. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
17. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal
Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka
17. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
17. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
17. Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts
Hloušková Olga CZE057335 Praha
17. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
17. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
17. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina
17. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli
Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno
17. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci
Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři
17. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B
Ševčíková Petra CZE047663 D DC Pivárna Sloup A
17. Tonarová Vladimíra CZE059439 Příbram
Stýblová Pavlína CZE058651 Rokycany
33. Jelínková Božena CZE039667 B Herna Bar Trávníky
Křupalová Andrea CZE045183 B Pixely Vsetín
33. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:15

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:16:07