Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice ženy

26.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 50 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
2. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
3. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
3. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
5. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice
Vojtková Blanka CZE000027 A Brno
5. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
5. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
9. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
9. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
9. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
9. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
9. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
9. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
9. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
9. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
17. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
17. Jochová Ingrid CZE049516 A Ex na Ex
Veselá Veronika CZE024672 B ŠK Bejvávalo Brno
17. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
17. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
17. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
17. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
17. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
17. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
17. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
17. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice
Tůmová Petra CZE034926 A Pomatenci Hranice
17. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
Štefanová Jitka CZE015053 C Radnice team Stříbrná Skalice
17. Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
17. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A
Ševčíková Petra CZE047663 D DC Bikers Sloup B
17. Tonarová Vladimíra CZE059439 Příbram
Stýblová Pavlína CZE058651 DC Holoubkov
17. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín)
33. Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
Chudárková Drahomíra CZE059526 B Twister Kroměříž
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Eigelová Vlasta CZE051910 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem
Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec
33. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
33. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
33. Javorková Petra CZE039499 A DC Volant Olešník
Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky České Budějovice
33. Jelínková Božena CZE039667 A Vsetínské štičky
Křupalová Andrea CZE045183 C Pixely Vsetín
33. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
33. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci
Hloušková Olga CZE057335 Praha
33. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team
Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
33. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
33. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Hebertová Linda CZE052819 D Darts Boubín Kolín
33. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli
Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno
33. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B
Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
33. Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
33. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
33. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 07:19

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 07:19:33