Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/82)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In dvojice muži

26.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 82 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
2. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
Kulhánek Jiří CZE044726 C ŠK Kalivody
3. Hlaváček Jan CZE000240 A DC Qýčepu Příbram
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
3. Janošťák Václav CZE033658 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Strašil Pavel CZE015487 Darts Club Přibyslav
5. Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
5. Pavlík Radim CZE000419 A DC Profin Orlová
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
5. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Symerský David CZE032941 B Gerlich Fulnek
Hořín Marek CZE032946 B Gerlich Fulnek
9. Brandejs Denis CZE046807 A KZP Jablonec n/N.
Horáček Lukáš CZE037767 C Jablonec n. N.
9. Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Hrabák Luboš CZE015040 A Darts Club Holoubkov
Petřík Jan CZE002604 A Darts Club Holoubkov
9. Kohut Vlastimil CZE016987 B Trosky Litomyšl
Brázda Zdeněk CZE008313 B Liga Vyjímečných Svitavy
9. Moučka Daniel CZE004595 D Hrozen Ploskovice
Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice
9. Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové
Géring Pavel CZE001093 A Pivaři Habřina
9. Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava
Rohoň Róbert CZE050107 C Racek Dragons Ostrava
9. Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
Pomichálek Zdeněk CZE001530 B DC Ostrov Šebestěnice
17. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov
Koňařík Petr CZE036991 A ŠK OKO Plzeň
17. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
Rosenberg Martin CZE050062 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
17. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Bodnarik Jiří CZE010461 C Nikola Kraslice
Bubla Tomáš CZE004538 C Nikola Kraslice
17. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
17. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše
Chromec Jakub CZE031305 A Radkův Š-Club Přerov
17. Kužela Čestmír CZE057943 DC Ostrov Šebestěnice
Teplan Peter CZE057945 DC Ostrov Šebestěnice
17. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game
17. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
17. Mikuš Milan CZE044706 D Průšvih Karlovy Vary
Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice
Kolínek Tomáš CZE041488 A DC Knajp Riders Letovice
17. Pokorný Filip CZE050230 C ŠK Strmeň Popovice
Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice
17. Přibyl Václav CZE021915 A Darts Club Holoubkov
Imrišek Jan CZE054596 B Darts Club Holoubkov
17. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
17. Viktorin Josef CZE017226 A Machine Šumperk
Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
17. Vymazal Pavel CZE051558 D SPS Hradecká Žízeň
Müller Vojtěch CZE050345 D SPS Hradecká Žízeň
33. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A
Zukal Tomáš CZE039537 B Mistři netrénujou A
33. Doležálek Jiří CZE024957 A TJ Dušejov 2000
Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000
33. Fürst Jaroslav CZE002743 Darts Club Holoubkov
Slavík Petr CZE002624 B Darts Club Holoubkov
33. Hoť Vladimír CZE048183 C DC Smrkáči Břežany
Semerád Milan CZE048185 C DC Smrkáči Břežany
33. Hrach Zdeněk CZE027405 D ŠK Hrášci Klatovy
Meiner Daniel CZE052326 C ŠK OKO Plzeň
33. Jankovský Tomáš CZE003627 A Darts Club Holoubkov
Jankovský Pavel CZE000220 A Darts Club Holoubkov
33. Jůzl Pavel CZE038384 A TJ Dušejov 2000
Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000
33. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Novák Aleš CZE057474 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Koběrský Radek CZE045826 C Rytíři Ostrava
Sobotka Marek CZE035692 A Tazman Jr. Ostrava
33. Kocman Libor CZE051192 D DC Vandals Blansko B
Hasoň Jiří CZE050729 D DC Pivárna Sloup A
33. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek
Weissmann Vladimír CZE000251 A Slezští rytíři Karviná
33. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Chlumec n/C.
Dobšíček Jan CZE021441 A Trefa "21" Chrudim
33. Kopa Pavel CZE053837 D ŠK Sušice
Flégl Jan CZE035176 D ŠK Sušice
33. Kotrba Radek CZE055725 A Cerberos Velké Meziříčí
Sedláček Pavel CZE054627 A Cerberos Velké Meziříčí
33. Krajčo Peter CZE057784 Desperados Brno
Augustýn Jiří CZE041554 A Desperados Brno
33. Kvapil Luboš CZE055017 C Kluziště Drahotuše
Tůma Slavoj CZE034925 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou
33. Malý Petr CZE009023 A DC Podlesáci Králův Dvůr
Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Ouvín Tomáš CZE034826 Darts Stehlík Nový Bydžov
Hösch Petr CZE059447 Darts Stehlík Nový Bydžov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:05

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:06:00