Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/146)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice muži

26.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 146 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
2. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
3. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
3. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři
5. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
5. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
5. Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
5. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
9. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
9. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
9. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
9. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
9. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
9. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
9. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
9. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 C Tichý řev Modřice
Beránek Richard CZE002913 B PPaO - Tuřany
17. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
Veselý Roman CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
17. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Filip Radovan CZE000273 B Alfa Vsetín
Macháček Martin CZE054326 D Těsně vedle Vsetín
17. Frélich Jiří CZE016835 B DC ŽÍLA CHODOV
Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
17. Granov Radek CZE001597 C Jižanský Koník Č.Budějovice
Herda Jan CZE038125 C DC Draci B-13 České Budějovice
17. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava
17. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice
Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
17. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
17. Malinský Josef CZE001347 A Savci Hlinsko
Severýn Pavel CZE000203 A Savci Hlinsko
17. Pidima Petr CZE010151 A Darda Radim
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
17. Rak Petr CZE026566 A Smajlíci Liberec
Kain Roman CZE029614 A Smajlíci Liberec
17. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
17. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň
17. Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice
17. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
33. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
33. Balej Josef CZE038406 A Trimetal
Willmann Miloš CZE018108 A Trimetal
33. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Brůna Jiří CZE002020 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
33. Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
33. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Půža Richard CZE027791 B 26ERS Jihlava
33. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
33. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
33. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
33. Fürst Václav 1989 CZE005826 A Darts Club Holoubkov
Fürst Václav 1966 CZE000463 B Darts Club Holoubkov
33. Gaži Martin CZE049428 C Šipkový klub Ludvíkov
Vondrák Petr CZE046414 C Šipkový klub Ludvíkov
33. Kačala Marek CZE047584 A DRaci Nová Hradečná
Hladík Jiří CZE050991 C Molly Darts Club
33. Konůpka Miloslav CZE049900 C DC Zenit Deštná A
Hloušek Petr CZE027874 C DC Pivárna Sloup A
33. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
Fridrich Vladan CZE015650 A Kraslice 1
33. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
33. Kubíček Roman CZE047583 A DRaci Nová Hradečná
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
33. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
33. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek
Janák Martin CZE044986 A DC Ranec Frýdek-Místek
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.7.2018 10:26

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.7.2018 10:26:49