Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/263)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In muži

25.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 263 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
2. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
3. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
3. Zdráhal Jan CZE057195 B Kaspec Libina
5. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí
5. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
5. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
5. Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice
9. Běhal Filip CZE027893 B Plechovky Pečky
9. Dulínek Zdeněk CZE009274 B DC Hor Boj Elita
9. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
9. Knoll Zdeněk CZE001414 A DC Ranec Frýdek-Místek
9. Konůpka Miloslav CZE049900 C DC Bikers Sloup A
9. Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
9. Smutný Jiří CZE038369 C DC Bonus Bendovka Praha
9. Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
17. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
17. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
17. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
17. Frélich Jiří CZE016835 B DC ŽÍLA CHODOV
17. Gaži Martin CZE049428 C Šipkový klub Ludvíkov
17. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
17. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
17. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
17. Kačala Marek CZE047584 A DRaci Nová Hradečná
17. Kasl Václav CZE000642 A Trefa "21" Chrudim
17. Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
17. Opletal Petr CZE000202 A Šilingrák Team Brno
17. Rak Petr CZE026566 A Smajlíci Liberec
17. Svoboda Miroslav CZE011392 A Scorpions Plzeň
17. Tunkiv Štepan CZE050379 A Průšvih Karlovy Vary
33. Augustýn Jiří CZE041554 A Desperados Brno
33. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A
33. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
33. Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava
33. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice
33. Fürst Václav 1966 CZE000463 B DC Holoubkov
33. Gregor Pavel CZE001407 B Saloon Brandýs nad Labem
33. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
33. Kohut Vlastimil CZE016987 A Trosky Litomyšl
33. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek
33. Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl
33. Kotrba Radek CZE055725 A Cerberos Velké Meziříčí
33. Křapka Marek CZE058757 D ŠK Nola Vilémov
33. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek
33. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Mikuš Milan CZE044706 C Průšvih Karlovy Vary
33. Nevídal Miloš CZE052495 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.9.2018 23:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 25.9.2018 23:17:37