Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/86)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In ženy

25.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 86 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
2. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
3. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
3. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín)
5. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
5. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
5. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
5. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli
9. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
9. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team
9. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha
9. Stýblová Pavlína CZE058651 DC Holoubkov
9. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
9. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
9. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
17. Eigelová Vlasta CZE051910 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem
17. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
17. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
17. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
17. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
17. Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most
17. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
17. Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
17. Seidlová Petra CZE042170 B Ostré hroty Svémyslice
17. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
17. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
17. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Bikers Sloup B
17. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty
17. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
33. Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
33. Březinová Petra CZE008314 C ŠK Střelky Veltruby
33. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
33. Chudárková Drahomíra CZE059526 B Twister Kroměříž
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
33. Dbalá Dagmar CZE003520 D Běsnící pávové Kladno
33. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
33. Jochová Ingrid CZE049516 A Ex na Ex
33. Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
33. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
33. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov
33. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci
33. Křupalová Andrea CZE045183 C Pixely Vsetín
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
33. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 17:05

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 17:05:52