Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/86)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In ženy

25.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 86 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu)
2. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
3. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most
3. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín)
5. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín
5. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov
5. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
5. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli
9. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
9. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team
9. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A Bažina 4077 Praha
9. Stýblová Pavlína CZE058651 Rokycany
9. Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
9. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
9. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
17. Eigelová Vlasta CZE051910 DC Speed Flies Kostelec nad Labem
17. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
17. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
17. Kovářová Nikola CZE046808 C WFS Evaň
17. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
17. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
17. Schmidtová Jana 1992 CZE045443 C Peckaři Kokonín
17. Seidlová Petra CZE042170 B Ostré hroty Svémyslice
17. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina
17. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
17. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Pivárna Sloup A
17. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty
17. Šlabjarová Pavla CZE054568 D Kapitán Duchcov
17. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most
33. Březinová Petra CZE008314 B ŠK Střelky Veltruby
33. Chládková Lucie CZE047073 Peckaři Kokonín
33. Chudárková Drahomíra CZE059526 Twister Kroměříž
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
33. Dbalá Dagmar CZE003520 Běsnící pávové Kladno
33. Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
33. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal
33. Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
33. Koháková Ivana CZE027892 B Praha
33. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
33. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov
33. Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts
33. Křupalová Andrea CZE045183 B Pixely Vsetín
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky
33. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 08:37

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 08:37:57